Tipy

Nápady na výzdobu miestnosti vašej dospievajúcej dcéry

Nápady na výzdobu miestnosti vašej dospievajúcej dcéry

Vaše dieťa rastie a stáva sa tínedžerom, ktorý presadzuje svoj vkus. Dať jej pomocnú ruku, aby prehodnotila a prepracovala svoju dospievajúcu spálňu, je dobrou príležitosťou, ako jej pomôcť spresniť jej túžby. Medzi farbami a štýlmi dekorácie vytvorte malý personalizovaný kokon, v ktorom sa cíti dobre.

Moderná dospievajúca spálňa

S jednou nohou už v budúcnosti, dospievajúce dievčatá majú radi najmä súčasné atmosféry. Odíďte od tradičnej ružovej a namiesto toho sa rozhodnite napríklad pre slivku, úprimnú a tmavú farbu, ktorá dodá miestnosti charakter. V kombinácii s bielou, krémovou a nádychom šedej nehrdzavejúcej ocele sa slivka stáva rozhodne modernou. Dospievajúci majú tendenciu hromadiť sa grigris ako školské veci: nezanedbávajte ukladanie. Zoberme si napríklad nábytok so zabudovaným úložným priestorom, ako je napríklad zásuvková posteľ alebo čelo postele s policami. Nainštalujte malú plochu stola, aby mohla pracovať v pokoji s novým vlajkovým príslušenstvom: lampou, ktorá dobíja smartfóny. Ponúkam mu tiež lopatku, aby zhromaždil na jednom mieste všetky svoje fotografie. Ak chcete obliecť prázdnu stenu, pozbierajte niekoľko zrkadiel rôznych veľkostí a tiež premýšľajte o svetelnom venci: vašej miestnosti dá trochu fantázie. Posledný dotyk: biele kreslo s rozhodne súčasnými krivkami.

Fialová pohovka pekne integrovaná do dekorácie plnej farieb.

Teenage spálňa s vintage pocit

Ak vaša dospievajúca dcéra uprednostňuje teplé atmosféry, trochu nostalgické, mala by jej viac vyhovovať atmosféra ročníka. A to je dobré, súčasný trend sa mení na retro dekoráciu. Dajte mu ratanovú posteľ a kreslo a vyberte si posteľnú bielizeň vo svetlých farbách, v ideálnom prípade bielizeň. Pár dotykov modrej, zelenej alebo žltej bude dokonale spolupracovať. Nezabudnite tiež na koše a koše na uskladnenie ratanu, ktoré budú hru dokonale hrať. Komoda v duchu sedemdesiatych rokov dotvára atmosféru bez toho, aby bola naopak staromódna. Pokiaľ ide o steny, rozložte pruh tapiet, aby ste si prispôsobili miestnosť a dali jej trochu viac štýlu. Kvetinové, tropické alebo geometrické ... Je to na nej.

Retro dekor ... aktuálny! Tvoje dospievajúce dievča to bude milovať.

Spálne v podkroví

Nechajte ho žiť svoj americký sen vytvorením kokona v podkroví. Namaľujte celú časť steny v tmavej farbe, ako je čierna, tmavo šedá alebo dokonca polnočná modrá. Zmiešajte drevený a priemyselný nábytok napríklad feminizáciou miestnosti s dekoratívnymi prvkami napríklad zo zlatého alebo ružového kovu. Zamyslite sa nad kovovými krabicami a skrinkami na vytvorenie úložných priestorov, ale aj na žiarovky XXL alebo na mobilné a tlmené osvetlenie. Ak je miestnosť dostatočne veľká, môžete mu tiež ponúknuť lavicu s naskladanými matracmi v rovnakých odtieňoch, ako je jeho izba, na umiestnenie stáda svojich priateľov. Malý doplnok, vďaka ktorému bude bezva? Nádherný kovový toaletný stolík!

Otvorená kovová šatňa, sivé steny, dosky zo surového dreva, všetko je tam!