Tipy

8 svetiel pre dobre osvetlenú záhradu

8 svetiel pre dobre osvetlenú záhradu

Solárne stĺpiky, vonkajšie nástenné svetlá, vstavané bodové svetlá ... Existuje veľa svetiel, ktoré osvetľujú vašu záhradu. Personál redakcie urobil výber: tu je 8 záhradných lámp, pre náladu alebo funkčné osvetlenie, ale vždy dekoratívne!

Vonkajší solárny stĺpik, 9,49 EUR *, HesperideOsviežte všetky svoje večery pomocou stĺpika z nehrdzavejúcej ocele, aby ste sa dostali do záhradnej pôdy. Toto vonkajšie svetlo svieti na slnečnú energiu, a preto sa počas dňa nabíja, aby vás v noci automaticky osvetlilo.

SOLAR chrómové nástenné svietidlo s LED diódou, 34,90 € *, Najlepšia sezónaTáto vonkajšia nástenná lampa LED je vodotesná a je vybavená detektorom súmraku. Jeho elegantný vzhľad, zdobený chrómovaným kovom, bude mať najkrajší efekt v celom dome.

© moonrise - Fotolia.com

Vonkajšie nástenné svietidlo Newport červené, 72,65 € *, FaroPrelomte kódy a zobrazte nádherné farby vášho domova pomocou tejto červenej nástennej lampy. Táto kovová lampa, ktorú si španielski dizajnéri predstavili v priemyselnom štýle, si nájde svoje miesto v blízkosti predných dverí alebo na obvodových stenách záhrady.

© borzywoj - Fotolia.com

Vonkajšie nástenné svetlo antracitové z brúseného hliníka, 88 € *, FaroUltra chic, toto antracitové vonkajšie osvetlenie rozptyľuje vertikálne svetlo pre veľmi moderný efekt. Táto nástenná lampa, ktorá je ideálna pre rámovanie portálu, bude najkrajším efektom v duete.

Vonkajší terminál TARRACO, 54,41 € *, FaroVyrobený z liateho hliníka, tento dizajnérsky outdoorový stĺpik určí tón vašej záhrady: tu máme radi moderný dekor a eleganciu triezvosti! Susedia budú žiarliť ...!

Dizajnový vonkajší hliníkový stĺpik, € 54,07 *, Faro27 cm vysoký, tento vonkajší hliníkový stĺpik prináša do záhrady nádych dizajnu. Diskrétne vytvára príjemnú a priateľskú atmosféru. Nainštalujte ho na nohy vašich najkrajších rastlín, aby ste ich osvetľovali, keď zmizne deň.

Čierny vonkajší vklad, 41,99 EUR *, cena v ParížiTáto čierna škvrna, navrhnutá pre vonkajšie použitie, sa pichne priamo do pôdy vašej záhrady, aby podľa jej zamerania smerovala jej lúče. Toto funkčné osvetlenie umožňuje najmä jasné osvetlenie terasy alebo príjazdovej cesty.

© Vtvonen

Vonkajší bodový reflektor z nehrdzavejúcej ocele, € 44,90 *, EgloVonkajší bodový reflektor z nehrdzavejúcej ocele, zapustený na podlahe alebo na stene, sa veľmi ľahko inštaluje. Najmä vám umožní označiť vonkajšiu cestu alebo parkovacie miesto. Nepremokavé, tiež vám poskytne silné osvetlenie pre niekoľko letov. Nájdete tu všetky naše záhradné svetlá. (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 27.03.2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.