Informácie

Zdobenie okolo televízie: 10 nápadov na bodnutie

Zdobenie okolo televízie: 10 nápadov na bodnutie

Niektorí to považujú za nevyhnutné, pretože televízia je často veľkým čiernym bodom v obývacej izbe. Nie vždy veľmi estetický, stále väčší a väčší, často sa ho snažíme všetkými prostriedkami skryť alebo odsunúť do miestnosti, ktorá je mu venovaná. Čo keby však kľúčom k jeho opusteniu bez toho, aby sa dotklo „faux faux design“, bolo jednoducho skombinovať ho s inými prvkami? Ozdobte televíziu v 10 nápadoch ... Poďme!

Zelené rastliny

Kaktusy a sukulenty sú nepochybne kráľmi a kráľovnami našich interiérov. Milujeme ich, milujeme ich a všade ich posúvame, aby upokojili a dali životu priestor. Ak máme v obývacej izbe tendenciu ich ukladať na podlahu, na bočný stolík, príborník alebo na parapet, myslíme si, že ich nemáme hneď vedľa televízora priamo na nábytok. A napriek tomu robia rozdiel, nesúhlasíte?

© Maisons du Monde

Dizajnová lampa

V obývacej izbe často uprednostňujeme sekundárne svetelné zdroje. Aby ste sa vyhli úplnej tme pri sledovaní televízie, - bez toho, aby ste museli zapínať stropné svetlo, umiestnite stojaci lampu blízko pohovky alebo otočnú nástennú lampu. Ďalšou myšlienkou, ktorá funguje, je dať lampu vedľa obrazovky. Osobne sme na tomto hríbovom modeli zamilovaní s čistými líniami, ktoré sa elegantne prepožičiavajú hre.

© Maisons du Monde

Vitrína

Vitrína, ktorú ocenia opäť interiéry, podpíše jej návrat. A tu ju uchovávame najmä v obývacej izbe, vo verzii 3 v 1 - televízna skriňa, skriňa a sklenený stĺp. Svetlé alebo nie, naplňujeme ho peknými predmetmi, ktoré sa navzájom sublimujú. Účinok tohto mini múzea je okamžitý: oko je pritiahnuté k zabudnutiu na televíziu, ktorá je vzdialená niekoľko centimetrov.

© Ikea

Rodinné fotografie

Vystavovanie najkrajších rodinných alebo dovolenkových fotografií v obývacej izbe je skvelé. Rozptýliť ich po miestnosti je ešte lepšie. Televízna skrinka zdvihne ruky nadol, aby získala nejaké zarámované obrázky. clic clac je to v krabici!

© Hrubý domáci produkt

Škandinávske svietniky

Škandinávia má stále plachty. A zároveň, ako vás unavujú tieto čisté a dizajnérske línie, tieto teplé lesy a malý dotyk, ktorý to všetko robí? Ak chcete dať TV kútiku trochu štýlu, môžete samozrejme staviť na pekný rad, ale nielen to! Vzduch zo severských krajín nadýchnite tým, že hneď vedľa televízora nainštalujete kolekciu teakových sviečok v rôznych veľkostiach a farbách.

© Vyrobené v nábytku

Hodiny

Trávite dlhé hodiny pred televízorom a strácate prehľad o čase? To tiež vieme! Ale hneď vedľa sú nainštalované pekné hodiny, uvidíte minúty, ktoré idú inak. Môžete dokonca nájsť motiváciu dostať sa von!

© Bo Concept

Hromadu kníh

Ak prestanete čítať ďalej, prejdeme k rozvrhnutiu televízneho rohu. A keďže knihy majú vysoko dekoratívnu líniu, neváhajte ich položiť na seba vedľa obrazovky. Jedna, dve, tri ... malé a / alebo veľké, triezve alebo farebné, je len na vás.

© Made

Retro reproduktor

Nechajte svoj televízor stáť v špičkovej obývačke. Zrejme tu usporiadate televíziu, ale je to tiež ideálne kritérium na posúvanie zvukového systému. Reproduktory Marshall, ktoré pracovali s retro riadkami a boli úplne v súlade s dobami, majú čierne alebo biele pobrežie. Užitočné a dekoratívne by sme sa mýlili, keby sme sa toho zbavili.

© Symbióza

Zbierka drobností

Televízor je umiestnený na policovej jednotke v strede dekoru. Na jej sublimáciu pri takejto inštalácii nemôže byť nič jednoduchšie: hromadiť sa! Pridajte množstvo drobností prinesených z ciest alebo z blších trhov (suchozemské zemegule, svietniky, ventilátor, drahé kamene ...) a samozrejme na chvíľu na chvíľu potiahnite niektoré zelené rastliny a dokončite ich.

© Urban Wood Goods

Stena rámov

Čo keby perfektným riešením bolo, že sa zdá, že televízia nie je taká, aká je? Za to ďakujeme spoločnosti Samsung a jej neuveriteľnému modelu The Frame, ktorý má podobu fotografického rámu. Vyberiete si dielo, ktoré sa objaví na obrazovke (z výberu umelcov alebo jednoducho vo vašom osobnom albume), pridajte ďalšie rámčeky na vytvorenie steny ... a výsledok obdivujete celé hodiny.

© Samsung