Komentáre

Interiér obývacej izby ako umelecké štúdio

Interiér obývacej izby ako umelecké štúdio

Umelec, ktorý vo vás spí, už nebude dlho priťahovať. Vytvorte zo svojej obývačky inšpiratívny priestor číslo jedna tým, že získate všetky kódy umeleckého štúdia v priemyselnom štýle. Medzi surovinami a príslušenstvom ste blízko ozdobného majstrovského diela. Slovo múdry.

Priemyselná dekorácia obývacej izby ako umelecké štúdio

Pre obývaciu izbu hodnú umeleckej dielne čerpajte inšpiráciu z priemyselného štýlu. Atmosféra závodu sa hrá so surovinami, ako sú leštený betón alebo masívne parkety na podlahe, a kovom v nábytku. Okno alebo sklenená priečka (z ocele alebo čiernej farby) umožní dekoráciu miestnosti a podporuje cirkuláciu svetla. Ozdobte obývaciu izbu svojho umelca kovovým nábytkom (stoličky, stoličky, konferenčný stolík ...) a ideálne na kolieskach. Pretože áno, umelec potrebuje priestor, a preto musí byť schopný ľahko pohybovať svojím nábytkom! Pokiaľ ide o farby, tehla červená, čierna, odtiene sivej, bielej a dreva dokonale fungujú na dekoráciu v duchu umeleckého štúdia.

Drevený nábytok a kovaný železný nábytok, tehlová stena: pôdny duch pre uvoľnenie inšpirácie!

Alebo obývacia izba v ročníku v duchu umeleckého štúdia

Ak chcete zdokonaliť umelú atmosféru svojej obývačky, zmiešajte industriálny štýl s niekoľkými vintage kúskami. Ideálne je zvoliť impozantný kus zvetraného dreva, napríklad kancelársky stôl, ktorý bude slúžiť ako kreatívny priestor. Zvetrané drevo funguje obzvlášť dobre spolu s kovovým nábytkom. Starí rebríky si budú môcť zahrať aj hru a privítajú doplnky a umelecké časopisy. Na čínskej strane putujte blšími trhmi a hľadajte sochy, keramiku alebo fotografie. Na svetle nie je slepá ulička: rozhodnite sa pre vinobranie a farebné kúsky, aby ste do miestnosti trochu úľavu.

Výzdobu obývacej izby dotvoríme škvrnitým rebríkom a starým plagátom!

Dekoratívne doplnky do obývacej izby umeleckého štúdia

A čo by malo byť umelecké štúdio bez vhodného príslušenstva? Ak chcete leštiť svoju obývaciu izbu v dielňovom štýle, neváhajte odhaliť svoje koleso vo vnútri a nechajte rastliny preniknúť do tohto priestoru. Na strane dekorácie objavte zrkadlo XXL a položte na podlahu proti stene rámy a plátna, maľované alebo dokonca biele. Atmosféra umeleckej galérie zaručená!

Nesúladné stoličky, závesné svetlo XXL, nádych fantázie: ste umelec!