Informácie

Výukový program: tanier transformovaný do zrkadla

Výukový program: tanier transformovaný do zrkadla

Bez toho, aby ste chceli uraziť svoju starú tetu, ktorá vám ju odovzdala ako odkaz ... táto vinobranie doska, aj keď je úplne zastaraná, zostane v skrinke. Ak to nemôžete uniesť a transformovať? Ak je tanier dostatočne hlboký, myslíme samozrejme na jeho zasunutie do šálky pod kvetináčom, ktorý nie je videný ani známy. Ponúkame vám však oveľa zábavnejšiu myšlienku zneužitia: transformujte tanier do zrkadla. Áno, ak čítate správne. Získate veľmi originálne zrkadlo za absurdnú cenu. Demonštrácia!

Materiál:

Doska, ktorá sa má odkloniť podľa vášho výberu Lepiace zrkadlo Látka Lepiaca svorka pre rám A Klinček

© S 10 malými prstami Rozpočet: Asi 10 eur Trvanie: 5-10 minút

Fázy:

1. Prvá vec, ktorú treba urobiť, a vykonať merania od spodnej časti taniera. Je to na nich, čo bude závisieť od výberu priemeru lepiaceho zrkadla, ktoré si kúpite.

© Blandine Berthelot 2. Ak máte so sebou všetky prvky, začnite čistením taniera tak, aby bol úplne čistý. Pochopili ste, že to bude slúžiť ako podpora pre vaše zrkadlo.

© Ikea 3. Postupujte podľa pokynov dodaných so zrkadlom.

© Ikea 4. Prilepte obojstranné lepiace pásky k zadnej časti zrkadla. Ak chcete, môžete posilniť podporu niekoľkými dotykmi lepidla navyše.

© La Cour d'Orgères 5.Po látke odstráňte všetky stopy stlačením zrkadla a tiež nalepte lepiace pásky.

© En Cour de Création 6. Potom umiestnite lepiacu sponu tak, aby prilepila na zadnú časť svojej platne priamo v strede. Opäť to všetko závisí od pokynov, ktoré boli priložené. Môže to byť obojstranný adhezívny uzáver alebo fixácia, ktorá prilepí špongiou napustenou vodou. Čokoľvek si vyberiete, uistite sa, že bude znášať váhu vašej dosky v kombinácii s hmotnosťou zrkadla.

© Denný chlieb

Ak chcete dokončiť

Vaše štýlové zrkadlo je už hotové! Zasuňte klinček do steny, kam ho chcete nainštalovať, alebo vŕtačku, ak je betón, nakreslite. Ďalšou možnosťou, pre menej dobrodružné (alebo lenivé), dať to na pekný kus nábytku alebo krbu.

© N / A