Tipy

V lete je do vašej izby pozvaná funkcia Home Staging

V lete je do vašej izby pozvaná funkcia Home Staging


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Leto je vhodný čas na stretnutia. V prospech slnečných dní vkĺzol do vašej izby významný hosť: Domáce predstavenie! Ako vytvoriť dekor, ktorý sa postará o váš spánok? Dokážete postaviť útulné hniezdo bez zbytočných výdavkov? Objavte tajomstvá domácej inscenácie pre noci vo vysnívanom prostredí ...

Domáce predstavenie na vyprázdnenie miestnosti

Môžete počítať ovce, nič nepomáha: zle spíte! Morale na polovici stožiaru, ste unavení ako smrteľná smrť. Dobrá správa, Domáce predstavenie môže lietať na vašu záchranu, takže môžete mať lepšiu noc! Váš bojový plán pre pokojný spánok bude zhrnutý do jedného slova: minimalizmus! Dva nočné stolíky, komoda a šatník sú v miestnosti viac ako dosť. Ďalšou dobrou radou je vyhnúť sa hromadeniu drobností všetkého druhu: čím viac je váš priestor preťažený, tým menej budete zen, než zaspíte. Pochopíte, aby ste dobre spali, urobili si okolo postele miesto.

Ako radí Marie Kondo, vyhnite sa hromadeniu predmetov na nočnom stolíku.

Home Staging: tie farby, ktoré sa starajú o váš spánok

Ak sa domáca inscenácia zaujíma o súlad farieb, štúdia chromoterapie skúma ich vplyv na naše správanie. Spojte tieto dve, pre dekor, ktorý kombinuje podnikanie s radosťou! Napríklad červená má silnú stimulačnú silu: preto sa starajte o vyfarbenie tejto farby zo svojej spálne. Naopak, vytvorenie príjemnej atmosféry uprednostňuje pastelové odtiene a ich upokojujúce vlastnosti. Posledný tip: modrá je známa svojou schopnosťou zmierniť stres. Na dosiahnutie požadovaného efektu stačí tenký pásik natretý na stene v miestnosti. Na čo teda čakáte? Na vaše kefy.

Pre kvalitný spánok uprednostňujte mäkké a obálkové odtiene.

Domáce predstavenie pre rafinovanú dekoráciu!

Vráťme sa k začiatkom domácej inscenácie ... Vedeli ste, že sa narodila v 70. rokoch v Spojených štátoch? Jeho princíp: potenciálny kupca realitných projektov ľahšie do prostredia neutrálne a depersonalizované, Je to tento jednoduchý a jasný nápad, ktorý použijete na dekoráciu svojej izby. Nepreťažujte svoje steny osobnými fotorámikmi! Rada môže prekvapiť, ale je plne opodstatnená. Pohľad vašich blízkych alebo pripomenutie vašich dobrodružstiev na dovolenke by vás v skutočnosti predišlo prepusteniu, keď idete spať. Diabol je v detailoch!

Dekorácie sú nevyhnutné! Dajte pozor, aby ste nezaťažili miestnosť.

Stmievanie svetiel vďaka funkcii Home Staging

Hodina pred spaním je rozhodujúca: žiadne jasné svetlo, inak si dajte pozor na nespojitý spánok! Zvládnutím jemnej hry minimalistického osvetlenia sa Home Staging postará o vaše noci. Vyberte si nástenné svietidlá vybavené LED diódami, ktoré rozptýlia tlmené okolité svetlo vo vašej miestnosti. Váš výber bude podľa možnosti na súčasných modeloch s tekutými a vzdušnými líniami. Trochu navyše: zapustené drôty, aby si vaše steny zachovali svoj vzhľad triezvy a rafinovaný, Naučiť sa starať o seba je umenie!

Vaša spálňa by mala byť jasná, ale večer by ste mali uprednostňovať mäkké osvetlenie.

Domáce predstavenie a Feng Shui: váš Zenový kokteil!

Ak chcete vytvoriť ilúziu hlasitosti, Home Staging optimalizuje priestory hraním na usporiadanie rôznych prvkov vo vnútri jednej miestnosti. Váš nábytok bude cestovať! Využite výhody tohto prepracovania na integráciu princípov Feng Shui do vašej spálne. Pokiaľ je to možné, uhlový nábytok sa bude udržiavať v dostatočnej vzdialenosti od postele, aby nedošlo k útoku na vaše oči. Ďalší dobrý tip: Neumiestňujte čelo postele do bezprostrednej blízkosti okna alebo predných dverí. Kto by chcel spať vystavený štyrom vetrom? Vaše úsilie bude odmenené: dobre premyslené usporiadanie je kľúčom k mäkkej a obklopujúcej atmosfére ...

Nedávajte posteľ pod okno! Dobré domáce predstavenie by vám malo umožniť voľný pohyb v miestnosti.

Doprajte si domácu funkciu Staging

Pre svoju spálňu požadujte absolútne pohodlie ! Home Staging opäť čaká na to, aby vás prinútil, zatiaľ čo vás ušetrí od bezduchých výdavkov. Shaggy koberec vybraný v odtieni ecru bude robiť rozkošný zostup z postele. Aké potešenie cítiť jemný dotyk jej dlhých zámkov pod nohami! Aby bolo vaše šťastie úplné, investujte do budíka. Niektoré modely rozptyľujú v naprogramovanom čase mäkké a progresívne svetlo, ktoré simuluje stúpanie dňa. Úsmev: Váš nový dekor sa o vás postará!

Maximalizujte svoje pohodlie pomocou vankúšov rôznych veľkostí a útulného periny!Komentáre:

 1. Galileo

  Thanks for the miracle))

 2. Meztibar

  In my opinion, this has already been discussed, use the search.

 3. Akiran

  Myslím, že sa robia chyby. Napíšte mi do PM, hovorí to s vami.

 4. Grozil

  Autor, vždy potešíte príspevky. Dokonca som sa rozhodol napísať Tam. Pokračujte v rovnakom štýle.

 5. Burgess

  Theater accessories come out, than this

 6. Stiabhan

  Bez veľkého preháňania môžeme s istotou povedať, že príspevok sa téme venoval na 100 percent. :)Napíšte správu