Komentáre

Keď kvety zdobia steny

Keď kvety zdobia steny

Čerstvé a opojné kvety sú skutočnou pozvánkou na jar. To je dobré, krásne dni sa vracajú, sprevádzané novými túžbami v štyroch rohoch nášho interiéru. Dané pod rámy, ležiace na tapete, vyrábané z mosadze, fotografované v zátiší alebo dokonca vkĺznuté do váz, kvety zdobia steny ľahkosťou a eleganciou. Demonštrácia.

Zátišie

V 17. a 18. storočí oslávili zátišie kvetín krásu a poéziu prírody. Kytice sú často husto zastúpené, usporiadané do drahých váz alebo jednoducho umiestnené do prútených košov. Dnes je to fotografia, ktorá je inšpirovaná týmto storočným štýlom maľby, aby zobrazovala kvety v ich najjednoduchšom zariadení s mimoriadnou pozornosťou venovanou detailom. Po umiestnení pod rámy a inštalácii na stenu tieto fotografie priťahujú oko, vzbudia zvedavosť ... Kvitnúca stena ako v múzeu je veľká áno!

© Desenio

XXL kvety na tapetu

Vychádzajúc z trendu v zelenine, vydavateľstvá tapiet opätovne pridelili tieto kvetinové motívy, ktoré už nejaký čas nemali pobrežie. A aby sme boli v móde, nezačíname na žiadnom modeli! Dnes sú tie, ktoré majú kvetinové výtlačky XXL, najobľúbenejšie. Keď sú nabité a zafarbené, niekedy sa zdajú byť natreté priamo na stenu, čo robí výsledok skutočne autentickým. Pri predávkovaní buďte opatrní! Pokrytie maxima jednej alebo dvoch stien je pravidlom, aby sa do dekorácie dostala správna dávka čerstvosti.

© Rebel Walls

Veniec z prírodných kvetov

Vo veľkom počte na hlavách neviest a na modeloch počas jarných módnych prehliadok sú v našich interiéroch tiež na vzostupe kvetinové vence. Po vysušení a stabilizácii sa použité rastliny pekne upevnia pozdĺž viac-menej veľkého kovového kruhu. Ak ich už veľa dizajnérov ponúka hotových, je úplne možné začať robiť korunu doma. Na strane hardvéru budete potrebovať iba prerezávač, kovový vešiak a drôt na drôtené pletivo. Ideálne na ohlasovanie jari, však?

© Deco Mint Studio

Mosadzné rameno

Mäkké odrazy mosadz rozžiaria steny mrknutím oka. Ak chcete dôkladne zahrať jarnú kartu, pozývame ju v kvetinovej verzii „uvarenej“ na stenách spálne, obývacej izby alebo na oživenie kancelárie. Tieto kvety sú samolepiace a predávajú sa v rôznych veľkostiach. Za pár minút sa rozložia. Je na vás, aby ste zložili!

© Umbra

Povedal si bubon?

Návrat výšiviek so sebou priniesol príchod výšivkových bubnov. Tieto, zdobené kvetinovými tkaninami, sa pozývajú na stenu s milosťou a jemnosťou ako maliarske plátno v reliéfe. A keďže jeden trend často skrýva iný, tento obklad dreva dnes vidí jeho odklonené použitie. Navrhnutý ako kostra, umožňuje umiestnenie rastlinných kompozícií v tkaninách alebo rezanom papieri. Pekný spôsob, ako pozvať kvety na stenu, však?

© Manual Bracket / Leewalia

Nástenná váza

Teraz prejdeme k jednoduchému nápadu: nástenné vázy. Posledne menované, ktoré uprednostňujeme biele, rafinované, malé a diskrétne, sa usadzujú v klastri a každý týždeň vítajú čerstvé kvety, ktoré sa zbierajú v záhrade alebo ktoré sa prinášajú z kvetinárstva.

© Becquet

V herbári

Na pamiatku prvých kvetov pritlačených medzi stranami veľkej knihy na základnej škole urobte ďalší krok tak, že ich opatrne orámujete pod sklom a potom ich umiestnite na stenu. Herbárium, jeden z najnovších trendov rastlín doteraz, hrá kartu výstavy. Rozmnožujeme druhy kvetov a výsledok si každý deň jednoducho vychutnáme tak, že sa jednoducho pozrieme na stenu.

© FERN Sand FRIENDS

Kvetinové nálepky

Samolepky na stenu sú zanedbávané, majú nový vzhľad a zabávajú sa rôzne spôsoby prezentácie kvetín. V obývacej izbe validujeme 100% modely nakreslené čiernobielo, ktoré sa zdajú priamo v skicári. Ideálne pre vytvorenie charakteru steny, v ktorej je umiestnená pohovka. V detskej izbe naopak uprednostňujeme nálepky s detským dizajnom, ktoré tu a tam nalepíme na farebnú stenu.

© Vynil otlačky / Adnil výtvory

Veniec zo sušených kvetov

Ak je korunová verzia klasická, je variantom veniec sušených kvetov tiež pekný spôsob, ako kvetiť váš domov. Ľahko sa vyrába - stačí sa vybaviť guľôčkou z jutovej motúzy, špáratkami a kvetmi, ktoré zostanú krásne aj po suchu (sadra, hortenzia, ryžový kvet, bodliak ...) stena s jednoduchými klincami po dokončení. Priznávame, že myšlienka zavesiť ju na posteľ je pre nás skutočnou rozdrvením.

© Monsieur Marguerite

Video: Organizátorka v médiach - vyrobte si maxi papierové kvety (Júl 2020).