Tipy

Pred / po: Premena bytu na umiestnenie rodiny

Pred / po: Premena bytu na umiestnenie rodiny


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Úspešnosť výroby malého bytu s rozlohou 30 m2 bola pre spoločnosť ELC DECO výzvou. Architekt musel modernizovať priestory a zrekonštruovať priestory, zatiaľ čo zariadil izbu pre dieťa. Najdôležitejšie? Vytvorte diskrétne úložisko pre všetky rodinné záležitosti! Rozloha: 30 m² Agentúra: ELC DECO Rozpočet: 35 000 EUR Trvanie prác: dva mesiace

Pred: zle funkčný byt

Majitelia privolali architekta, pretože priestory sa museli prehodnotiť, aby vyhovovali ich životnému štýlu. Mali tiež na pamäti veľmi presnú špecifikáciu: integrujte pevnú matraci pre rodičov, takže sa za každú cenu vyhnite pohovkám, ktoré sa dajú prestavať, vytvorte skutočnú detskú izbu a nakoniec si nájdite úložný priestor pre tento malý priestor. Okrem toho byt mal mierne staromódna dekorácia : malá nepraktická delená kuchyňa so starými dlaždicami a nábytkom, ktorý dobre prežil ... Vchod s obložením, skôr zo starej dlaždice do kúpeľne a na podlahe poškodené lino. Práce na revízii všetkého trvali trochu viac ako dva mesiace, bez akýchkoľvek konkrétnych obmedzení: elektrický plán, odhad práce, dekoratívny výskum, objednávanie nábytku, spotrebného materiálu a materiálu a monitorovanie staveniska…

Pred renováciou: zastaraný byt!

Kompletne reorganizujte obytný priestor

Dôležitou vecou pre túto rodinu bolo mať svetlý a moderný byt , väčší salónik a nové úložisko. Preto sme museli byt zrekonštruovať zhora nadol a nájsť dekoratívnu inšpiráciu. Mnoho priečok bolo zbúraných: * pri vchode, ktorý bol veľmi tmavý a malý, * v kuchyni, aby sa zväčšila a rozjasnila obývacia izba * medzi obývacou izbou a spálňou: zväčšiť šírku obytný priestor a umožniť vytvorenie priestoru na posedenie. Kuchyňa bola aktualizovaná: biela a rafinovaná, je diskrétna, aby poskytla skutočný dojem z priestoru. Kúpeľňa si zachovala rovnakú konfiguráciu, ale bola obnovená. Napriek svojej malej veľkosti, 1,85 m2, sa architektovi podarilo integrovať toaletu. závesná jednotka, márnosť a sprcha so vstavanými kohútikmi. Všetko, čo nevyvoláva dojem obmedzeného priestoru, s vodnou nádržou chytro schovanou za dverami. Nakoniec pekná keramická dlaždica s mramorovým vzhľadom prináša rybníku eleganciu, ktorá sa tiež javí jasnejšia.

Byt má dominantnú bielu farbu a je svetlejší a priestrannejší.

Inteligentné rozloženie praktického malého bytu

Kto hovorí, že malý byt, hovorí triky, aby bol funkčný. V kuchyni tvaru L sú práčka a chladnička skryté, čo zabráni načítaniu miestnosti. Nakoniec, aby sa ďalej získala modularita, jedálenský stôl Ikea je rozšíriteľný. Na strane dekorácie je kuchyňa Darty v žiarivom bielom laku a laminátová pracovná doska má vzhľad dreva. V obývacej izbe bola dekorácia vybraná tiež opatrne. Príborník z vlašských orechov BoConcept poskytuje dostatok úložného priestoru; je to šikovne zvýraznené saténovou látkovou tapetou. Modrá pohovka Made.com bola vybraná pre svoju kompaktná veľkosť a na inštaláciu chladiča a vytvorenie nových úložných priestorov boli nainštalované vlastné police. V skutočnosti je nábytok veľmi malý: všetko je takmer na mieru (skrinka, police), aby sa ušetril priestor a uľahčila cirkulácia.

Úložný priestor na mieru na optimalizáciu každého centimetra štvorcového!

Dobre definované miesta na spanie a optimalizované skladovanie

Majitelia chceli zachovať dvojizbový byt integráciou detskej izby. Bolo však nevyhnutné mať k dispozícii „skutočnú“ rodičovskú posteľ, aby ste nemuseli spať na rozťahovacej pohovke. Tipom architekta bolo vytvoriť v obývacej izbe sériu skriniek na mieru s tromi dverami a integrovať pod nimi posuvná posteľ Šírka 140 cm. Žiadna strata miesta. Do detskej izby sa na plošinu umiestnilo jedno lôžko a vytvorilo sa vlastné úložisko. Biele maľované steny zväčšujú priestor a zadná stena je zdobená viacfarebnou tapetou, ktorá vymedzuje priestor na spánok a do tohto detského priestoru vnáša veľa radosti. Bol nainštalovaný malý, skôr diskrétny biely stôl, ako aj police a úložné boxy na plsť. A konečne, pod plošinou, poklop na zemi môže ukladať uložené veci, ako sú kufre alebo veľké hračky. Na dokončenie dekorácie bola v celom byte nainštalovaná drevená podlaha z PVC. Je odolný proti vode (ideálny najmä do kuchyne), ale tiež proti nárazom a treniu: posteľ na kolieskach sa preto môže bez obáv posúvať!

Dve dobre definované miesta na spanie vrátane krásnej detskej izby!


Video: PREDANÉ - 3 IZBOVÝ BYT NOVOSTAVBA KOŠICE CENTRUM (Júl 2022).


Komentáre:

 1. Rainart

  It is a pity that I cannot express myself now - there is no free time. Ale budem prepustený - určite napíšem, že si myslím, že na túto otázku.

 2. Cachamwri

  Excuse me, the message is taken away

 3. Nathaniel

  Pravdepodobne chýba

 4. Vijar

  Now everything is clear, thank you very much for the information. You helped me a lot.

 5. Arshavir

  Entertaining topic

 6. Modred

  Peerless topicNapíšte správu