Užitočný

Ako osadiť nálepky do cementových dlaždíc do vášho interiéru

Ako osadiť nálepky do cementových dlaždíc do vášho interiéru

Veľmi trendy dlaždice

Populárny s milovníkmi dekorácie po celé roky, cementové dlaždice vznikajú v kuchyni aj v kúpeľni. Ale tiež na náš nábytok, ako dekoratívny predmet alebo dokonca ... ako nálepky! Je to skutočne najpraktickejšie riešenie pre tých, ktorí chcú podľahnúť trendu bez toho, aby museli vykonávať veľké rozvojové práce.

V závislosti od vybraného dôvodu nálepky na cementové dlaždice prinesie do vašej obývacej izby dotyk Art Deco, škandinávsky dotyk v kuchyni alebo dokonca kúpeľňu farbu stredomorského štýlu.

Ako si vybrať nálepky na cementové dlaždice?Voľba nálepky na cementové dlaždice očividne sa spolieha na problémy s farbami. Je vhodné zvoliť vzory, ktoré sú v rovnakom rozsahu farieb ako vo vašej izbe alebo v doplnkových farbách.

s farebné nálepky na cementové dlaždice, môžete prehrávať kontrast. Tým sa prebudí dekorácia, ktorá je príliš múdra alebo rafinovaná.

Okrem estetického aspektu sa musia pred začatím ich inštalácie zohľadniť aj ďalšie kritériá. Niektoré typy nálepiek sa nedržia vo vlhkých priestoroch. Preto nebude vhodné ich inštalovať v kúpeľni alebo na zátku blízko vášho priestoru na varenie / umývanie v kuchyni.

Ak chcete použiť nálepky na zakrytie dlaždíc, nezabudnite vykonať merania dlaždíc. V skutočnosti existujú rôzne veľkosti nálepiek na cementové dlaždice, ktoré sú všeobecne vhodné na štandardné meranie dlaždíc.

Ako správne umiestniť nálepky na cementové dlaždice?

Aby bolo vykreslenie čo najjasnejšie a čo najjasnejšie skutočný efekt „cementovej dlaždice“, pri montáži nálepiek je potrebné dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel.

Nálepky, na ktoré umiestnite nálepky, musia byť čisté a dokonale odmastené. V závislosti od typu nálepiek je možné ich použiť dvoma spôsobmi:

  • Pre nálepky do vlhkých miestností: tieto nálepky sú odolné voči pare a vode. Mali by sa aplikovať sprejom obsahujúcim mierne mydlovú vodu a špongiu.
  • Pre klasické nálepky: použite klin, ktorý sa predáva spolu s nálepkami, aby ste počas inštalácie vytlačili vzduchové bubliny, akoby ste sa maskovali. Ak sa vaše nálepky predávajú bez klinov, na reprodukciu toho istého gesta postačí jednoduchá kreditná karta.

Počas inštalácie sa vytvárajú vzduchové bubliny? Neprepadajte panike: prepichnite ich jemne ihlou a vytlačte zachytený vzduch nechtom.

Kam umiestniť nálepky na cementové dlaždice?Keď sa rozhodnete pózovať, môžete si svoju predstavivosť slobodne oddýchnuť vaše nálepky na cementové dlaždice! Ale tu sú niektoré chytré nápady, ktoré vám umožnia mať moderný interiér:

  • Obléknite si splashback v kuchyni: ak ste už dosť toho, že ste videli túto základnú bielu dlaždicu nad pracovnou plochou, zakryte ju nálepkami na cementové dlaždice. Pre väčšiu odolnosť sa rozhodnite pre nálepky do vlhkých miestností. V škandinávskej kuchyni sa opovažte o cementové dlaždice v modro-zelených odtieňoch. V modernejšej kuchyni zahráme kartu klasických nálepiek s čiernymi a bielymi odtieňmi.
  • Ozdobte svoje schody: Ak chcete dať svojmu drevenému schodisku exotický nádych, nalepte na stúpačky nálepky s cementovými dlaždicami. Pre ešte výraznejší efekt sa rozhodnite pre dlaždice v jasných farbách, mexickom alebo kalifornskom štýle domu.
  • Vytvorte koberec: na parketovej alebo betónovej podlahe definujte priestor, na ktorom si pomocou samolepiek vytvoríte koberec. Môžete ho nainštalovať pod jedálenský stôl alebo do obývacej izby. Preferujte miesto, kde priechod nie je príliš častý, aby sa nezmenila farba nálepiek.
  • Dajte svojmu nábytku facelift: Nálepky na cementové dlaždice je možné nalepiť na nábytok. Môžete tak zakryť hornú časť bieleho nočného stolíka alebo dvere pokryť škandinávskou bočnicou. Môžete tiež prísť a zakryť celý podnos na jedálenský stôl a rozhodnúť sa pre odolné nálepky.
  • Dajte kúpeľni stredomorský vzduch: Ak máte sprchu so sprchovacím kútom alebo klasický sprchovací kút, zakryte steny nálepkami z cementových dlaždíc v modrých odtieňoch, aby ste pripomenuli portugalským alebo gréckym kúpeľniam.
  • Zakrytie časti steny: vytvorte vertikálne vlys s nálepkami na cementové dlaždice na stene vašej kuchyne. Nemalo by byť veľké, aby nemalo príliš pôsobivý účinok.
  • Priveďte pekáč k soklom: sokly v miestnosti sú často veľmi základné. Prečo nehrať kartu originality pomocou nálepiek na cementové dlaždice na ich pokrytie? Na tento účel zvoľte veľmi svetlý odtieň (šedá / modrá šedá) a malé vzory
  • Pridanie niektorých farebných dotykov: v kuchyni alebo kúpeľni si môžete zvoliť nalepovanie nálepiek na cementové dlaždice iba na určité dlaždice a nie na celú bočnicu. Je to perfektné, ak chcete diskrétnu, ale mierne farebnú dekoráciu.