Užitočný

Aký model zvoliť pre drevenú kuchyňu?

Aký model zvoliť pre drevenú kuchyňu?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Drevená kuchyňa v priemyselnom duchuPriemyselný štýl uprednostňuje veľké povrchy a otvorené kuchyne. Cieľom je používať surové drevo a zviditeľniť jeho nepravidelnosti. Zabudnite na hladké pracovné dosky a ploché drevo bez reliéfu. Dávame prednosť lesom charakteru, ktoré vidíme žily, malé chyby, atď ...

Ak sa používa zriedka od podlahy po strop, radi by sme v nábytku vybrali drevo, napríklad a veľký príjemný drevený stôl nesené železnou alebo kovovou štruktúrou. Ako sedadlo si potom vyberte veľkú lavicu v rovnakom duchu a potom nesprávne zladené sedadlá alebo stoličky. Ak si chcete spríjemniť celok, nič vám nebráni pokryť lavičky vankúšmi alebo falošnými kožušinami.

Môžete tiež použiť drevo v skladovacom nábytku, striedmo, ako police visiace na tehlovej stene. Police kombinujúce drôtený kov a drevo sú veľmi trendy a nájdete ich za každú cenu.

Najkrajší efekt bude mať aj krásna masívna dubová parketová podlaha. V tejto atmosfére je vhodné používať iné suroviny a prírodné materiály , napríklad oceľ, sklo, kameň. Všetci budú odpovedať harmonicky.

Pre svetlý priemyselný štýl, ktorý sa viac hodí na malú plochu, sa rozhodneme pre nábytok zo svetlého dreva. v drevenej kuchyni čo kontrastuje s šedou betónovou stenou alebo tehlovou stenou.

Drevo v kuchyni pre moderný štýlMôžete milovať drevo a chcete dať svojej kuchyni moderný štýl. Nechajte sa inšpirovať škandinávskou výzdobou moderná drevená kuchyňa. 

Trik môže spočívať v výbere kuchynského nábytku z tmavého dreva, napríklad s čistými líniami, ktoré dodajú eleganciu, a plátok s niekoľkými úložnými priestormi alebo súčasnými stoličkami vo svetlých farbách a rôznych materiáloch. , Kovové stoličky Tollix © môžu byť inštalované okolo pracovného ostrova, ktorý sa zmení na jedálenský kút.

Môžete si tiež zvoliť ľahšie drevo, ktoré sa vezme s bielymi stenami, čo vám umožní pridať originálnejší alebo bizarnejší nádych. Škandinávsky štýl môžete ponoriť na bok boho dekorácie, aby sa celý zahrial pomocou suspenzií rastlinných vlákien, kobercov Berber pod stôl a košov na uloženie niektorých kuchynských predmetov. S ľahkými drevenými nohami si tiež môžete zvoliť tradičné stoličky Eames ©, vždy tak moderné.

Starý rezací blok, z ktorého ste zdedili, vinobranie vozík, škandinávske stoličky ... Pre modernú kuchyňu, ktorá kombinuje triezvosť a funkčnosť

Nakoniec si pomyslite na lakovaný nábytok zabudovaný do drevenej konštrukcie pre rozhodne moderný efekt. Nachádza sa v kuchynských dizajnéroch alebo v domácich prevádzkach.

Elegantný štýl kuchyneBez toho, aby sme upadli do úplného rustikálneho alebo starého vzhľadu, to dokážeme výber dreva v kuchyni dať mu autentický vzduch a vytvoriť príjemnú atmosféru.

Biely nábytok je kombinovaný s drevenou pracovnou doskou pre rafinovaný rustikálny štýl. Veľmi svetlý, je to druh miestnosti, v ktorej sa človek okamžite cíti dobre.

Ak chcete vytvoriť tento štýl, je najlepšie recyklovať starý drevený nábytok alebo nájsť nejaké vzácnosti v predaji v garáži. Môžete im dať druhý život s trochou fantázie a niekoľkými tipmi pre domácich majstrov.

Potom pridajte veľmi prírodný dotyk na krajinu a privítajte so starými pokrmami sklenené kvetináče a rastliny, koše alebo ratanové škatule. Ak chcete vyleštiť svoju elegantnú vidiecku kuchyňu, môžete tiež integrovať pekné cementové dlaždice! Zaručené kúzlo!