Ostatné

8 dobrých nápadov na ukladanie vecí do záznamu

8 dobrých nápadov na ukladanie vecí do záznamu

Nosič z kovaného železaVo vstupnej hale na uloženie vašich sak, kabátov, tiel, ale aj klobúkov, šatiek a iného príslušenstva stojany na kované železné kabáty je jednoducho klasika klasík!

Vďaka svojmu charakteristickému tvaru, ktorý sa nazýva „papagáj“, nemohol byť tento stojan na kabáty praktickejší, pretože umožňuje ukladať na jeho podporných nohách okrem kabátov a ďalších slnečníkov. Predtým používaný v reštauráciách alebo na verejných miestach, vešiaky na papagáje v tepanom železe je už niekoľko rokov späť v móde a jednoducho vpadol do predsiene, do ktorých sa mu nepodarí priniesť pekný vintage dotyk a príjemne retro.

Drevený stojan na kabáty teepeeSvojím pekným trojuholníkovým tvarom, ktorý mu dáva názov, stojany na kabáty teepee z dreva je bezpochyby kus nábytku, ktorý dodá vzhľad vašej vstupnej hale! Najmä preto, že sa tento typ stojanu na kabáty v posledných rokoch stal tak populárnym, že sa teraz predáva vo všetkých možných farbách a predstaviteľných ... bez ohľadu na dekoráciu vášho vstupu, drevené vešiaky na šaty preto si nájde svoje miesto! Je to však také elegantné a dizajnérske dielo, že si ho možno celkom dobre viete predstaviť v spálni, dokonca aj v kúpeľni na nosenie županov alebo iných.

Samozrejme to umožňuje uložiť menej oblečenia ako stojan na papagáje, ale ak hľadáte dizajn pred praktickosťou, vaša voľba je pripravená!

Školské háčikyAk si chcete na chodbe vytvoriť príjemne retro atmosféru a / alebo nemáte veľa priestoru na uloženie kabátov vo vašej chodbe, vyberte riešenie "Hooks": veľmi praktické, jednoducho sa pripevňujú k stene, aby vám umožnili ukladať kabáty, bundy, tašky, šatky ... skrátka, takmer všetko, čo chcete. Všetko pri zaberaní minimálneho priestoru.

Z retro strany vyberte model s drevenou tyčou, na ktorej odpočíva 5 háčikov s dvojitým háčikom: pri návrate domov budete mať vždy dojem, že sa vrátite do triedy! #nostalgie

Háčiky na dvereAk nemáte na vstupe dostatok miesta na pripevnenie klasických háčikov na kabáty, alebo ak sa nechcete pustiť do vŕtania na stene, žiadny problém: určite môžete staviť na dverové háčiky, Ako už názov napovedá, sú jednoducho umiestnené na vrchu dverí: potom je na vás, aby ste zavesili všetko, čo chcete, aby ste ušetrili maximum miesta.

Ak sa väčšinu času nachádzajú v kúpeľňach na zavesenie uterákov, háčiky na kabáty sa stávajú stále viac a viac dizajnom a dnes radi chodia z kúpeľní a predvádzajú ich vstupné dvere!

Prepravky sa presmerovali na police100% chytrý a ekologický spôsob, ako recyklovať boxy na víno vo vstupnej hale? Umiestnite ich zvislo a transformujte ich otvorená skriňa na obuv ! V skutočnosti, usporiadané v policovom režime, sú škatule transformované do originálneho a designového úložiska, podľa potešenia očí ... a módy, ktoré môžu uchovávať všetky svoje topánky, ale aj ich tašky a doplnky!

Klasické police sa presmerovali na uloženie obuviAk máte doma ďalšiu poličku alebo malú knižnicu, ktorú nepotrebujete, predovšetkým ju nevyhadzujte: uvedomte si, že jej horizontálnym umiestnením môžete zmeniť ktorúkoľvek poličku na skladovanie obuvi funkčné! Že môžete tiež podľa potreby doplniť úložnými škatuľami alebo inými policami.

Ak to nie je inteligentná recyklácia ...

Rebrík používaný ako stojan na kabátyAk máte veľkú rodinu, len veľa oblečenia alebo chcete len mierne originálny záznam so zmenou úložného priestoru, zabudnite na tradičné vešiaky a háčiky na kabáty a stavte namierka, ktoré budete používať ako stojan na kabáty na uloženie vašich sak, šatiek a dáždnikov.

Na rebríku sa samozrejme môžu odevy ľahšie pokrčiť ako na stojane na rovný kabát. Vyberte si oblečenie, ktoré si oblečiete!

PrenášanieVo vstupe alebo v miestnosti, nosenie je a pamäťová jednotkajednoducho dokonalý, pretože umožňuje ukladať bundy a kabáty na vešiakoch, ale aj topánkach, doplnkoch a taškách. Zatiaľ čo zaberá oveľa menej miesta ako skriňa alebo veľká skriňa.

Ak zistíte, že stojany na šaty sú praktické, ale nie príliš lákavé, môžete investovať do pekných drevených stojanov na šaty, vďaka ktorým budete mať pocit, akoby ste prišli do luxusného butiku hneď, ako prekročíte prah svojho domu!

Stojace zrkadloV položke a stojace zrkadlo je veľmi praktická, pretože vám umožňuje vidieť seba zhora nadol pred opustením domu. Ale to nie je všetko: ak hľadáte a pôvodné úložisko, môžete tu tiež mať pár odevov a doplnkov, aby ste ich mali čo najskôr k dispozícii skôr, ako pôjdete na svoje miesto!

Najmä preto, že niektoré modely sú vybavené malými nízkymi policami, ktoré umožňujú mať aspoň pár topánok a tašku ...