Tipy

Vstup do rafinovanej dekorácie!

Vstup do rafinovanej dekorácie!

Okrúhle zrkadloVchod je miestnosť, v ktorej ste dokončili prípravu ráno, predtým, ako idete von. Preto je dôležité nainštalovať zrkadlo, aby ste sa naposledy pozreli na jej účes alebo na jej oblečenie.

Rozhodnite sa pre okrúhle zrkadlo, trend a dizajn súčasne. pre rafinovaná dekorácia s prirodzenou inšpiráciou bude ratanové slnečné zrkadlo perfektné. Pre minimalistický, priemyselne inšpirovaný vstup sa rozhodnite pre okrúhle zrkadlo obiehajúce v matnom čiernom kovu alebo holičskom zrkadle s kovovou retiazkou na zavesenie. A konečne, v prípade dekorácie inšpirovanej škandinávskymi okamihmi bude okrúhle zrkadlo so svetlým dreveným rámom Váš rafinovaný dekor

LavičkaAj keď sa rozhodnete pre rafinovaná dekorácia pre váš vstup, musí zostať funkčný. Takže myslite na nábytok 2 v 1, aby ste si prakticky usporiadali svoj vchod. Lavička s integrovaným odkladaním obuvi umožňuje obliecť si obuv pred odchodom a mať všetky páry obuvi v rodine uložené na jednom mieste.

Uistite sa, že lavica má rovnakú farbu ako nábytok vo vašej predsieni. To uľahčuje integráciu tejto úložnej jednotky do vašej dekorácie.

Háčiky na kabátyZvážte použitie zvislosti vašich stien zariadte si vchod, Do vchodu nainštalujte niekoľko háčikov na zavesenie kabátov a iného príslušenstva (kabelky, klobúky, šatky atď.). Háčiky na kabáty majú tú výhodu, že zaberajú oveľa menej miesta ako tradičné stojany na šaty alebo dokonca šatník.

Nezabudnite však zavesiť iba samotné minimum. Háčiky na kabáty nie sú úložným priestorom, sú pripravené na to, aby ste mali veci po ruke pred odchodom z domu.

Impozantná rastlinaIzbové rastliny sú veľmi trendy a sú ideálne pre zdobenie vstupu, Aby sa však dekorácia zachovala vycibrená, odporúča sa mať vo vstupe radšej jedinú impozantnú rastlinu, ako hromadiť zelené rastliny a iné kvety.

Vyberte si impozantnú rastlinu ako monštrum alebo yuka. Nainštalujte svoj závod do koša s rastlinnými vláknami, veľmi prepracované, ale trendy. Aby ste nebránili každodenným pohybom, neinštalujte ho do priechodu, ale do rohu vchodu alebo pod zrkadlo.

Dizajnový plagátTo, že je váš príspevok vyčistený, neznamená, že by nemal byť ozdobený. Preto dávajte prednosť ozdobné prvky ktoré zostávajú v tomto minimalistickom duchu, s čistými čiarami.

Veľmi moderné, čiernobiele plagáty na mape mesta dokonale zodpovedajú rafinovaná dekorácia, Nainštalujte plagát do rámu, ideálne do veľmi klasického dreveného alebo čierneho kovového rámu. Neprehrávajte akumulačnú kartu. Na stenu zaveste jeden plagát, ktorý bude zvýraznený pri vchode.

KonzolaKonzola je užšia ako príborník alebo odkladacia jednotka. Je to kus nábytku, ktorého rozmery sa často hodia usporiadanie vchodu, Vaša konzola môže mať niekoľko spôsobov použitia, aby ste mali prehľadný a prehľadný záznam.

  • Konzola ako toaletný stolík: nainštalujte konzolu pod nástenné zrkadlo. Pred opustením domu v malých košoch alebo skladovacích škatulkách nechajte niektoré výrobky na líčenie na poslednú úpravu.
  • Konzola ako nábytok „prázdne vrecká“: použite na uloženie kľúčov, šperkov alebo kabelky. Pre dekoratívny nádych neváhajte mať na konzole úložný priestor alebo kôš vyrobený z prírodných vlákien, aby zostal každý deň uprataný.
  • Konzola ako stôl: ak nemáte veľa miesta, môžete svoj vstup zmeniť na kanceláriu. Neinštalujte pevnú linku, ale radšej prenosný počítač, keď potrebujete na prácu pokojné miesto.