Ostatné

Ktorú posteľ snov by ste si mali zvoliť pre svoje dieťa?

Ktorú posteľ snov by ste si mali zvoliť pre svoje dieťa?

Princezná postele, na spanie pri ružovom životeAk je vaša dcéra srdcom princeznej Disney, jej najobľúbenejšia farba je ružová a chce na svojom obrázku úplne posteľ, nemysli príliš dlho: to, čo potrebuje, je princezná posteľ! To je dobré: na splnenie očakávaní dievčat dievčat, návrhárom nechýba fantázia a ak chcete potešiť svoju malú princeznú, budete na výber medzi Posteľné modely pre malé dievčatká as:

 • "Verzia" posteľprincezná preprava „S bočnými schodmi, pevnými kolesami, falošnými dverami, cez ktoré sa vaša malá Popoluška vráti do postele. Nehovoriac o kráľovských detailoch, ako sú koruny a iné luxusné ozdoby!
 • "Verzia" posteľhrad princezná„vysnívaná posteľ s žaláriom a predovšetkým vyvýšeným priestorom na spanie, so spodnou časťou pod posteľou pre ďalší detský kútik ... alebo na uloženie všetkých vašich hračiek! Niektoré postele tohto druhu sú dokonca navrhnuté s integrovanými snímkami pre maximálnu zábavu a zábavu. Sen!
 • posteľ s nebesami, Trochu viac klasický ako dievčenské postele v tvare kočíka alebo princezného hradu. Ale povedať, že rozhodnutie pre posteľ so štyrmi plagátmi znamená vybrať si princeznú posteľ ... ktorú si vaša dcéra môže uchovať dlhšie ako detská postieľka. Inteligentná voľba preto!
   

Posteľné postele pre chlapcovNebudeme klamať: vesmír vesmíru detské postele je stále veľmi pohlavný. Ak teda pre dievčatá dominuje ružová a princezná atmosféra, pre chlapcov bude obzvlášť modrá a vroum atmosféra, najmä s:

 • z postele v tvare auta : klasické auto, formule 1, nezabudnite na policajné auto alebo hasičské auto. Postele, ktoré určite prepravia vaše malé dieťa do krajiny snov za kratší čas, ako je potrebné povedať.
 • z postele v tvare lietadla alebo lode : Ak váš malý chlapec nie je skutočne fanúšikom automobilu, ale napriek tomu chce vysnívanú posteľ, ktorá je schopná ho uložiť v pieskovni, je to ideálne! Lietadlo s prednou vrtuľou a vrtuľou alebo s modrým a bielym člnom v tvare lode: celkom v pohode?
   

Úžasné postele pre dievčatá a chlapcovDobrá správa: ak vaša dcéra nie je fanúšikom ružovej a nesníva, že sa stane princeznou, a ak sa váš syn nemiluje modro a nechce sa stať hasičom, existujú detské postele neutrálnejšie, čo bude vyhovovať malým chlapcom aj dievčatám. Napríklad:

 • chata posadený v lese “, vyvýšená posteľ, ktorá vášmu dieťaťu poskytne dojem, že spí v malom dome v lese!
 • Poschodová posteľ „Londýnsky autobus“: manželská posteľ na 2 poschodiach presne ako londýnske autobusy, ideálna, ak máte dvojčatá alebo dvojčatá, alebo dokonca 2 deti, ktoré spia v rovnakej miestnosti a nechcú spať bok po boku!