Komentáre

8 funkcií so slávnou drevenou paletou

8 funkcií so slávnou drevenou paletou

Ah, drevená paleta! Všetci milovníci recyklovaných dekorácií sa snažia jeden z nich obnoviť a presmerovať do každodenných predmetov alebo nábytku. A my rozumieme prečo! V dvoch fázach, tri pohyby, drevená paleta sa zloží v 4 a môže byť improvizovaná ako záhradný nábytok, knižnica, čelo postele, organizátor stola a mnoho ďalších ... Objavte 8 spôsobov, ako adoptovať drevenú paletu v jeho interiéri.

1. Krabičková pružinaAk je drevená paleta v našich interiéroch zlosťou, je to preto, že nám to umožňuje značné úspory! Dôkazom je pružina skrinky. Pretože drevená paleta môže radšej kúpiť, než ju kúpiť v obchode. Zhromaždite niekoľko, spracujte ich, pripevnite k sebe, pridajte matrac a máte úplne novú posteľ!

2. LavicaČi už vidíte veľa doma alebo chcete dostávať, ďalšie sedenie je vždy vítané! A opäť, drevená paleta je veľmi užitočná. Ak chcete získať výšku a vytvoriť priečinok, môžete ich naložiť niekoľko. Všetko šialenstvo je možné, ale nezabudnite na posledný dotyk: mäkké vankúše pre pohodlie!

3. Zelená stenaZelená stena, ktorá sa dá ľahko vyrobiť ako hospodárna, to vám hovorí? Vďaka svojim rôznym policiam sa drevená paleta osvedčila ako ideálna opora pre vytvorenie dekorácie nástennej rastliny! Vyberte kvetináče s háčikmi na stenu alebo zaveste hrnce s lanom. Tvorba, ktorú si predstavujeme v interiéri a exteriéri a s aromatickými rastlinami do kuchyne!

4. Čelo posteleDrevená paleta umiestnená oproti stene za posteľou sa zmení na pôvodnú čelo postele. Výhodou? Dá sa ľahko prispôsobiť pomocou farby a maskovacej pásky a ľahko sa zdobí niekoľkými fotografiami, citátmi a sladkými slovami, rastlinami alebo ľahkým vencom!

5. Záhradný nábytokRovnako ako na lavičke môže drevená paleta slúžiť ako záhradný nábytok. Páči sa nám myšlienka zásuviek vyrobených podľa rozmerov výklenkov. Ale či je to so zásuvkou alebo bez nej, s operadlom alebo bez operadla, s lakťovými opierkami alebo bez nich, záleží len na vás! Drevená paleta uľahčuje výrobu na mieru, takže využite výhody!

6. Vešiak na uterákyJe to hlúpe, ale vy ste o tom museli premýšľať! Drevená paleta sa pri horizontálnom umiestnení jednoducho zmení na stojan na uteráky. Na rôznych podlahách palety sú umiestnené na podlahe alebo pripevnené k stene. Uvítajú uteráky v kúpeľni, utierky v kuchyni alebo dokonca šatky a šatky v spálni!

7. KnižnicaAj keď sú drevené palety malé, majú značné úložné priestory. Opierajúc sa o stenu dáva možnosť ukladať všetky druhy kníh a stáva sa tak knižnicou. Pridajte rastliny pre dekoratívny dotyk a voila!

8. Organizátor stolaAk je drevená paleta obľúbeným objektom všetkých milovníkov domácich majstrov, je to preto, že je nekonečne dostupná. Opäť nám ukazuje svoj dekoratívny potenciál tým, že sa stala organizátorom kancelárie. Knihy a zápisníky, závesné kvetináče, kvetináče, post-it… Všetky kancelárske doplnky nájdu svoje miesto!