Ostatné

Dekoratívne turné: vintage a farebný štýl Instagrammaker Marion

Dekoratívne turné: vintage a farebný štýl Instagrammaker Marion

V skutočnosti je Marion učiteľkou výtvarných umení na vysokej škole. Na internete má na starosti účet Instagram M.art.ion, na ktorom zdieľa svoje vášne, konkrétne veľa dekorácie a veľa cestovania! A funguje to, pretože sa ho dnes zúčastňuje takmer 22 000 ľudí! Tiež doma ju pozorne sledujeme a sme pod kúzlom vintage, škandinávskeho a farebného štýlu jej domu Norman…, ktorý dáva všetkým súhlas (a v dobrej nálade!). Instagram zasiahol znova! Sociálna sieť obrazov je plná pekných účtov vedených zdobením nadšencov, čo nás nevyhnutne potešilo! Po Gwen Ma Déco Lifestyle a Virginie Un Nouveau Regard vám dnes predstavujeme Marion, mladá žena plná pepa, ktorá vie, ako zaobchádzať s kefami, ako aj s skrutkovačom a jej kamerou!

Starý dom na rekonštrukciu, inak nič!

Veľmi šikovný otec, vášeň pre všetky manuálne práce, umelecké štúdie ... Marion je jackom všetkých remesiel, ktoré potrebuje na to, aby mohla prosperovať, vytvoriť si ruky. Keď nastane nutnosť kúpiť dom len pre nich, Marion, profesorka plastiky v Normandii, a jej spoločník majú veľmi presnú predstavu o tom, čo chcú: starý dom s charakterom, ktorý prepíšu! Dokonca aj zrúcanina, čokoľvek, to, čo chcú, sú steny, ktoré majú rozprávanie a veľký potenciál na obnovu! Realitní agenti majú malý problém s prístupom k ich žiadosti a predložením tovaru tohto typu ... Možno sa ich obávali rozsahu práce, ktorá sa má vykonať?

© Marion V každom prípade sa pár nevykročil a nakoniec našiel dom svojich snov neďaleko zálivu Mont Saint Michel. Je potrebné urobiť všetko, je dokonca potrebné zničiť a prestavať jednu zo 4 stien ... Ale táto budova s ​​3 stenami, trochu zvlnená, ale plná kúzla so svojimi starými kameňmi a drevenými trámami, je skutočnou ranou. srdca, prázdne plátno, ktoré si vieme predstaviť, zariadiť a ozdobiť ... Je jasné, že Marion je vo svojom živle! Po 1 roku papierovania (odhad, autorizácie z dôvodu utajenia, validácia ...) a 9 mesiacoch práce môže Marion a jej manžel konečne investovať miesta a prejsť na javisko „dekorácie“!

Osobný štýl, ktorý zasiahne Insta!

Marion už má účet Instagram M.art.ion, na ktorom zdieľa prípravy na svoju svadbu, ale aj na kúpu a prácu domu. Má malú lojálnu komunitu ... ktorá sa rýchlo rozrastie, keď zdieľa fotografie svojho interiéru a výzdoby! Musí sa povedať, že má pre Marion chuť a že má svoj vlastný štýl, nič iné ako ona! Ako jack všetkých obchodov Marion rád renovuje starý nábytok a dá mu nový život! Tiež sa jej páči farba ... Z otázky bývania v monochromatickom vesmíre vie, ako si zvoliť dotyk „tmavozelenej“ a „žltej kari“, ktorý pupienky zdobí príliš múdro v dvoch krokoch, troch pohyboch! Jeho interiér je radostnou zmesou štýlov a farieb, ktoré sú obratne kombinované, neočakávané voľby, ktoré by sme sa nemuseli nevyhnutne odvážiť, doplnkov a detailov, ktoré nedlužia nič náhode ... A nakoniec to tak spolu ide! Naopak solárny dekor, ktorý nie je nudný, a naopak ... A jeho majiteľovi to vyzerá tak dobre!

© Marion Go hop, je čas na 100% dekoratívny dotazník, Marion nám hovorí všetko všetko!

Ako by ste definovali svoj dekoračný štýl?

„Povedal by som, že ide o kombináciu ročníka a škandinávskeho umenia. Milujem staré predmety, tie s históriou, často robím blšie trhy, ale aj aukcie, aby som hľadal pekné nálezy! Štýl Škandinávske, je to dedičstvo, pretože matka môjho manžela je dánčina! Takže drevená príborník, ratanový nábytok, všeobecne škandinávsky štýl, sme ho prijali už dávno, skôr ako to bolo super trendy. Chcem mať štýl, ktorý je nezvyčajný, ktorý nevidíme všade a ktorý nemusí byť nevyhnutne ... kvalifikovateľný! “

© Marion

V ktorej miestnosti sa cítiš najlepšie?

„Existujú dve: na jednej strane môj kancelársky workshop, pretože tu pracujem a trávim veľa času. Existujú police až do výšky, kde môžem ukladať svoje veľa schránok, archívov a ďalšie prípady tote (Som učiteľ plastov, mám veľa vybavenia!) K dispozícii je tiež veľké obrázkové okno, ktoré vyzerá zvonku, takže je veľmi svetlé, cítim sa tam dobre A potom je tu samozrejme obývacia izba, kde by som rád sedel, čítal knihy, venoval mi čas. So svojimi kachľami na drevo, svojimi farebnými dotykmi a všetok nábytok, ktorý som často našiel na blších trhoch alebo od babičky sa dobre zotavilo ako ratanové kreslo alebo pracovný stôl ... Je teplo, je to plné histórie a vyzerá to ako my! “

© Marion

Máte nejaké rady týkajúce sa dekorácie?

„Dare! Neboj sa vyskúšať veci! Napríklad, stena môže byť natretá donekonečna, takže ak chceš nejakú farbu, choď na to! Na našu chodbu, ktorej základňa je dnes sivá - Blue, na začiatku sme si kúpili tri kvetináče olivovej zelene ... A výsledok nás skutočne nepotešil, nebola to farba, ktorú sme potrebovali na tomto mieste ... Príliš zlé, prelakovali sme! Ach áno a potom ďalšia rada: vyvarujte sa miešania starých s falošnými starými. Dovoľte mi vysvetliť: napríklad na prepracovanie vintage stoličky vyberte látku so súčasnou potlačou alebo farbu plnú papričiek! Bude to ešte viac krásne a originálne ako s veľmi klasickou látkou, falošne retro… “

© Marion

Aké sú vaše projekty dekorácie?

„Najväčším budúcim projektom bude terénne úpravy ... Všetko, čo ešte treba urobiť! Okrem toho mám k tejto téme dobrú radu: oddelenie ponúka bezplatné stretnutia s krajinármi a urbanistami, aby pomôžeme vám s vašimi outdoorovými projektmi! Nazýva sa to CAUE, Architektúra, urbanizmus a poradenstvo v oblasti životného prostredia. Využili sme to a architekta (po tom, čo sa nás pýtali veľa otázok o našich želaniach, našom vkusu , náš spôsob života vonku, naše cesty ...) nám dokázal ponúknuť plány rozvoja vesmíru a krajiny ... Množstvo informácií a inšpirácií! "