Informácie

3 neodolateľné letné šaláty

3 neodolateľné letné šaláty

Chrumkavé, osviežujúce, chutné, chutné a farebné letné šaláty majú všetko, čo poteší chuťové bunky ... a dekor letného stola! Výber z 3 letných šalátov ako gurmánov ako dekoratívnych pre zmenu z klasického paradajkového šalátu z mozzarelly.

1 / Kurací a hrachový šalát s mätou

Zelená je v centre pozornosti tohto šalátu plného sviežosti, vitality a tvorivej jednoduchosti. Kuracie prúžky, čerstvá mäta, rukola, zelený hrášok, šalotka, olivový olej a sherry ocot sa skvele kombinujú pre potešenie chuťových pohárikov a žiakov ... Letný šalát podľa výberu, aby priniesol gurmánsku a ľahkú notu letný stôl.

Kuracie, hrachové a mätové lístky na osviežujúci šalát!

2 / Grilovaný zeleninový šalát

Šalát z grilovanej slnečnej zeleniny má tú výhodu, že všetci súhlasia: labužníci, vegetariáni, milovníci grilovanej kuchyne, stúpenci sezónnej zeleniny, priaznivci talianskej gastronómie a vášnivý krásne dekoratívne stoly ... Cuketa, baklažán , zelená, žltá a červená paprika tvoria letný šalát, ktorý vrhá chuť aj estetiku.

Vynikajúci šalát, ktorý nielen osloví vegetariánov!

3 / Šalát z melónu, feta a čiernych olív

Tento výber ukončíme dokonalým letným šalátom, ktorý čelí horúčavám! Štvorce melónu, feta s bylinkami, čierne grécke olivy, kocky červenej cibule, nádych olivového oleja, nádych citrónovej šťavy, kôra petržlenových listov (nahradiť s mätou, ak je skutočne horúca) a teplota je okamžite príjemnejšia. Aby sa nič pokazilo, tento šalát dodáva dekorácii záhradného stola príjemné farby.

Stredozemné more na stole? Nemožno odmietnuť!