Užitočný

Perfektný kúpeľ v 5 základných tipoch

Perfektný kúpeľ v 5 základných tipochWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Predstaviť. Vrátite sa z veľkého dňa alebo z túry, či už je to príroda alebo v džungli mesta. Perfektný nápad: vaňa! Áno, ale dajte si pozor, kúpeľ vyklenutý s malými bublinami. Pretože aj keď to znamená robiť dobre ... Môžete to tiež robiť dobre!

1. Spenené klišé

Je to klišé: perličkový kúpeľ zdobený mäkkým svetlom, prečo nie malé vonné sviečky, kvetinové okvetné lístky, ktoré sa dotýkajú vašej pokožky, vo vode, malý nepremokavý vankúš na hlavu ... Priznajme si to. nie je klišé na nič: s týmto prístrojom sme už celkom dobrí! Krok vyššie? Je samozrejmé, že sa dokážete obklopiť všetkým, čo by pre vás mohlo byť užitočné alebo príjemné: podnos na uvedenie thrillera, ktorý nemôžete opustiť, malá led lampa sprevádzajúca vaše čítanie, pitie, malé jedlo pochúťky ... Z času na čas iba roztiahnite horúcu vodu zo špičky chodidla, a to je všetko. Celkom jednoducho.

2. Slávnostný kúpeľ

Slávnostné, kúpeľ? A prečo nie! Vyjdime z vyššie opísanej lascivious verzie, kúpeľ môže byť tiež posvätným okamihom energie. Prdíme watty rádiom určeným pre kúpeľňu, vyberáme šumivé kúpacie gule, ktoré oživia, nezabudneme, že tečúca voda pekne utopí náš hlas v sieti, na ktorú máme právo „predstavte si harmonické, berieme našu neónovú sprchu alebo LED osvetlenie ako mikrofón ... a poďme na dobrú náladu! Ak chcete šíriť tento stav mysle vo výzdobe svojej kúpeľne, neváhajte pozvať jasnú farbu alebo harmóniu 2 alebo 3 farieb, aby dali miestnosti tón.

© Original StyleA moment práve pre vás 3. Urobte cestu pre starostlivosť Sú časy, aby sme sa postarali o starostlivosť o červený koberec: šampón, kondicionér, starostlivosť, kroviny, maska ​​... Celkom! Zrazu miesto pre množstvo produktov, v nestabilnom jednom súbore na okraji vane ... Pokiaľ sa nestaráte o seba do najmenších detailov, s rôznymi úložnými systémami možnými v závislosti od konfigurácie vášho priestoru: malé police, rohová polica, so skrutkou alebo prísavkou, malé háčiky na zavesenie rukavíc a špongií, perforované plastové koše, ak máte na konci vane priestor ... Toto sa môže zdať neoficiálne , ale je skutočne pekné mať všetko po ruke a niekedy je príjemnejšie cítiť sa, akoby si veci prirodzene našli svoje miesto. Je také jednoduché si toto pohodlie dovoliť, využime ho!

4. Staráme sa o kúpeľ

Čo je horšie ako studené po relaxácii v kúpeli? Aké by to bolo triasť sa po príjemnom uvoľnení? Očakávame to a my sa staráme o cestu von z kúpeľa, venujeme pozornosť kľúčovým detailom: podlahovú rohož plánujeme veľmi pekne s prstami na nohách, mäkké a savé, zabalíme sa do obrovského županu, ktorý hladí pokožku, tlačíme Dokonca aj pohodlie po umiestnení na vyhrievaný stojan na uteráky, žabky alebo malé papuče sú k dispozícii, aby sa zabránilo chladu dlaždíc ... Pohoda pokračuje, je ideálna pre posledné základné ošetrenie kúpeľa : krém na hydratáciu pokožky!

© Made.com Optimálne pohodlie s hrubou, mäkkou bielizňou pre domácnosť

5. Blaho pokračuje

Výhody kúpeľa siahajú až do okamihu, keď ste ponorení do vody a nájdete pekné predĺženie v určitom leňošení, v kontakte s mäkkou kockou alebo mäkkou osuškou v závislosti od ročného obdobia. Čaj vo vašom obľúbenom šálke, kytica kvetov vo vašom okolí, ktorá uhádne ľahkú letnú vôňu, všetky sedí v najlepšej stoličke v dome a sú obklopené najjemnejšími vankúšmi. Pretože ak ste v kúpeli pohody ... Je len na vás, aby ste tam zostali!