Užitočný

Výukový program: vyšívané hodiny pre večných oneskorených

Výukový program: vyšívané hodiny pre večných oneskorených

Bolo to vaše uznesenie na začiatku roka, ale v skutočnosti to nefungovalo? Nech už robíte čokoľvek, meškáte do práce, máte schôdzky, do školy alebo na letisko ... A ak by sme sa k problému dostali bez viny, snažili by sme sa každý deň robiť niečo lepšie, najmä s humor? Tieto ľahko vyšívané reťazové stehové hodiny vás povzbudia, aby ste urýchlili pohyb a priblížili sa k svojmu cieľu, aby ste už nikdy neskoro ... V pravý čas!

Materiál

- vyšívací bubon s priemerom 15 cm - vyšívacie nite rôznych farieb - vyšívacia ihla - kúsok odolnej, pomerne silnej alebo podšívanej bavlnenej tkaniny - plstené pero pre textílie, ktoré možno vymazať vodou - ihly hodiny - Nožnice - voliteľné: mechanizmus hodín a batéria

© Fleur Louis Rozpočet: 25 EUR Trvanie: 2 hodiny

Fázy

1. Položte látku na vyšívací bubon a označte svoje značky vymazateľnou značkou: hlavné čísla, hodiny, obrysy a stred hodín. Ak je to potrebné, použite kompas, uhlopriečku a pravítko na rovnomerné a rovnomerné rozmiestnenie prvkov. Vždy s vymazateľným pocitom umiestnite a napíšte slová zvolené v nasledujúcom zozname: choďte, poponáhľajte sa, rýchlo, roj, bolí to, hýbe sa, choď, skoro, oops, takmer, rýchlejšie, zrýchlenie, magne , bež, daj ďasno ...

© Fleur Louis 2. Vyberte predmet z bubna a premiestnite ho podľa vyšívanej oblasti. Vyšívajte čísla a značky čiernou farbou kvôli čitateľnosti a na slová použite farby podľa vášho výberu.

© Fleur Louis 3. Vyšívanie v retiazkovom stehu. Nerobte si starosti, ak má vaša práca nedostatky, to ju urobí tak očarujúcou! Ak však ste začiatočník, vyberte si najkratšie slová, riziko chýb sa zníži a slová, ktoré sú trochu krivé, sa zaznamenajú menej.

© Fleur Louis 4. Keď je vyšívanie hotové, ponorte ho na niekoľko sekúnd do vlažnej vody, aby ste odstránili stopy pocitu. Potom vymeňte bubon a utiahnite látku, pričom dávajte pozor, aby ste nevyšívali vyšívané prvky. Po vysušení sa vyšíva pevne a tkanina sa natiahne ešte lepšie.

© Fleur Louis 5. Keď je vaša práca suchá, musíte umiestniť ihly. Môžete ich tu jednoducho ušiť niekoľkými očkami alebo, v prípade pracovných hodín, pripevniť na os mechanizmu určeného na tento účel.

© Fleur Louis 6. Nakoniec odrežte prebytočnú tkaninu zo zadnej časti bubna.

© Fleur Louis

Nakoniec

Jediné, čo musíte urobiť, je zavesiť hodiny na voľný výhľad na chodbu alebo v kúpeľni, vždy vám to pripomenie, že čas sa kráti! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojich úspechov prostredníctvom našej stránky Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!