Ostatné

8 podivných dekoračných trendov

8 podivných dekoračných trendov

Rovnako ako móda alebo krása, aj dekorácia niekedy vyzerá, akoby vyrástla, aby nám ponúkla trendy, ktoré sú trochu extrémne alebo príliš originálne. Aj keď sa tieto môžu ukázať ako zaujímavé, musíme pripustiť, že si ich na sekundu nepredstavujeme. Nevidíte, o čo ide? Dôkaz v 10 trendoch, že dekorácia niekedy ide príliš ďaleko.

Jednorožec

Je to chúlostivý prístup, pretože úprimne povedané, nikto nemôže bojovať proti jednorožcovi a jeho mágii (ktorá dnes vtrhne do módy a varí), ale na úrovni dekorácie stále zostáva trochu žiaduce. Nehovoríme o dekorácii izby vášho dievčatka, v tomto prípade celkom adekvátne, ale skôr o dekoratívne predmety jednorožce určené pre ľudí starších ako 8 rokov. Je to síce vtipné a dobromyseľné, ale má táto jednorožcová lampa iný osud ako to, že ju uniesli vaši priatelia? Nehovoriac o tom, že tento objekt bude za 6 mesiacov neznesiteľný.

Bohéma

Bohémsky štýl je trochu podobný štýlu s rozcuchanými účesmi, ktorý si vyžaduje zostať hodinu v kúpeľni, aby sa získal účes, ktorý pripomína vzhľad vstávania z postele. Niektorí by hovorili, že je to predovšetkým strata času, pretože bohémsky štýl, podobne ako účes s rozcuchanými účesmi, sa v skutočnosti veľmi ťažko ovláda. Najhoršie je, že výsledok musí vyvolať dojem, že sa nevynaložilo úsilie, keď ste určite obetovali všetky nedeľné dopoludnia honom za najmenším objektom, ktorý vylepšuje váš štýl.

Opotrebované steny

Keď niektorí ľudia zúfajú, že nemajú čas ani rozpočet na prerobenie svojich stien, iní míňajú energiu a prázdne bankové účty, aby vyrovnali svoje domovy so zdevastovanými alebo vyplavenými tapetami. Okrem toho sa tu tento trend nezastaví a vidíme tiež nový nábytok, ktorý vyzerá hrdzavo a podlahy sú drsné. Táto možnosť „grunge“ v dome nie je nepríjemná, má však niekoľko nedostatkov: vaši rodičia budú presvedčení, že ste zničení a bez ohľadu na to, koľko upratate, vo vašom dome bude vždy prach.

© Rebel Walls

Plechovka s efektom farby vyliala.

Spätné knihy

Jeden z posledných sporov vo výzdobe, pretože aj v tejto oblasti môže byť „zlý zvuk“. Nahnevaný subjekt je technikou ukladania pre svoju knižnicu. Niektorí skutočne mali nápad umiestniť svoje knihy hore nohami tak, aby bola viditeľná iba ich hrana. „Spätné knihy“ (vo francúzskom jazyku „Arrières des livres“) zvíťazili nad všetkými, ktorí chceli knižnicu s neutrálnejším a minimalistickejším štýlom. ". Na našej strane si len uvedomujeme, že je zložitejšie nájsť tento spôsob „Kvety zla“.

Mix a zápas

V skutočnosti milujeme mix a zápas, ktorý spočíva v miešaní rôznych štýlov a nesprávnom porovnávaní toho, čo sa zvyčajne musí koordinovať. Jediný problém s Mix & Match je v tom, že vyžaduje skutočnú investíciu a skutočnú znalosť dekorácie a dizajnu. Nereflektovaný Mix & Match má za následok bláznivý set, interiér šancí a cieľov, ktorý je namiesto toho, aby ľudia fantazírovali, žalostný. Bohužiaľ Mix & Match je takmer presná veda, ktorú zvládnu iba tí najnáročnejší z hľadiska dekorácie.

Kabinet kuriozít

Ak je dôvodom zvedavosti kabinetov na začiatku potreba poznať veci sveta, táto „výzdoba“ sa dnes stala samostatným štýlom. Ovplyvnilo dokonca aj dekoráciu, ako je vidieť na úspechu sklenených zvonov. Ak takmer každý obdivuje ducha zvedavosti, málokto z nás má odvahu alebo šialenstvo potrebné na to, aby sa z nich inšpiroval. Kto by chcel zdieľať svoje ubytovanie s ľudskou lebkou (aj keď vieme, že je to nepravdivé) a vypchatým vtákom?

© AM.PM

Skriňa zvedavosti, je to v poriadku ...

Kryté záhradné posedenie

V posledných rokoch záhradný nábytok získal farby a štýl. Všetky stoličky a stoly v bielych plastoch starnú zle a rýchlo v dôsledku poveternostných podmienok. Dnes obdivujeme farebný nábytok, viac ušľachtilých materiálov a modernejšie štýly. Záhradný nábytok sa stal tak príjemným pre oko, že prenikol do interiéru. Bohužiaľ, ak ich estetika vyhovuje interiéru, to isté sa nedá povedať o ich pohodlí. Skúste to pozerať na záhradnej lavici.

Otvorená šatňa

Pokiaľ ide o štýl, plne dodržiavame koncept otvoreného obväzu. To vám tiež umožňuje vytvoriť obliekanie v obmedzenom priestore. Bohužiaľ, otvorená skriňa má dosť silné nedostatky. Najprv to musí byť veľmi upratané: osoba, ktorá nerozkladá úložný priestor, rýchlo skončí s hromadou oblečenia viditeľnou pre všetkých. A konečne, otvorená skriňa vyžaduje určitú jednotu vo farbách jeho oblečenia. Otvorená šatňa je v skutočnosti monochromatickejšia, otázkou je, či naozaj chcete vždy nosiť farbu rovnakej farby.