Informácie

8 doplnkov na skrášlenie vášho veľkonočného stola!

8 doplnkov na skrášlenie vášho veľkonočného stola!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Varenie na Veľkú noc je vždy potešením! Ak chcete dať chamtivosti do centra pozornosti, vyberte si príslušenstvo, ktoré sublimuje dekoráciu vášho stola. Zostáva len pre nás, aby sme vám priali vynikajúcu chuť k jedlu ...

© N / A

Sada 6 dezertných tanierov, 13,99 € *, cena v ParížiSladké dezerty sú neoddeliteľné od Veľkej noci! Ak chcete svojmu stolu trochu kvetinovým nádychom, stavte na tieto pekné dezertné taniere zdobené makovými vzormi. Mladí a starí nebudú potešení ich radosťou.

© Linvosges

Verrines tray, 24,80 € *, Aubry GaspardVďaka tejto prekrásnej bridlicovej a bambusovej priehradke nebude vaša veľkonočná výzdoba prekvapená. Elegantný a elegantný, stane sa jedným z vrcholov vášho stola. Základné nesmie chýbať!

© Vyrobené v nábytku / Maisons du Monde

Sada 6 vidlíc, € 13,99 *, cena v ParížiRiad bude počas Veľkej noci v centre pozornosti, s touto sadou 6 vidlíc v jemných farbách. Od začiatku až do konca jedla priťahujú všetky oči! Môžete im odolať?

© Elements Original

Balenie so 6 poháre, € 22,50 *, Stolová vášeňVáš veľkonočný stôl bude jedným z najkrajších vďaka tejto sade 6 pohárov s originálnymi a modernými vzormi. Keď sa elegancia stretne s fantáziou, výzdoba získa jej šľachtické listy. Poďme sa napiť k vašim úspechom!

Sada 6 plochých dosiek, 27,99 € *, Paríž Cena

Počas Veľkej noci ukážte svojim hosťom, že riad nemá pre vás tajomstvá! Aby ste to dosiahli, vsaďte na toľko 6 hlinených tanierov. Nemali by zlyhať pri dosahovaní ich malého účinku ...

© Maisons du Monde

Sada 4 šálok kávy, 36 € *, Sibo HomeconceptZdieľanie kávy na konci veľkonočného jedla je vždy príjemným a príjemným okamihom. Vyzdobte si túto dekoráciu výberom sady štyroch hrnčekov s dokonalými povrchmi. Bezpečná stávka!

© Milk Hotel

Polyesterový obrus, 45 € *, MaduraTento obdĺžnikový obrus je triezvy a rafinovaný sám o sebe ilustruje šľachtu francúzskeho riadu! Veľkonočná hviezda, ozdobí váš stôl brilanciou. Na čo teda čakáte, aby ste sa presvedčili?

© Northern Lighting

Súprava okrúhleho stola, 2,99 € *, HomeMaisonÚspešná veľkonočná výzdoba znamená výber správneho príslušenstva! Toto bude určite prípad tohto pekného okrúhleho stola. So svojimi kyslými farbami dodá vašej dekorácii dynamiku a veselosť. Bezchybný! Chcete objaviť celý náš výber na Veľkú noc? Je to tam! (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 16/16/2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.