Ostatné

Vytvorenie fotografií z dovolenky

Vytvorenie fotografií z dovolenky

Vraciate sa aj z dovolenky s pamäťovou kartou plnou fotografií? Toľko, že ich triedenie sa javí ako neprekonateľný záväzok a vyhliadky na naplnenie albumov nie sú príliš povzbudivé? Prečo nevyberať svoje obľúbené snímky a robiť ich tak, aby ste ich mohli vidieť každý deň? Takže si len udržujte crème de la crème svojej dovolenky a pamätajte si chvíle, ktoré vás najviac ovplyvňujú. Okrem toho, že z nich robíte špeciálne miesto mimo nejasného pevného disku, ktorý sa môže kedykoľvek vzdať ducha, ušetríte vinu z toho, že sa nikdy nebudete pozerať na svoje albumy z minulých rokov. Tu je niekoľko tipov a inšpirácií na predstavenie vašich obľúbených fotografií.

Vyberte si najlepšie zábery

Nastavenie limitu počtu vám pomôže vybrať iba vaše najlepšie fotografie. Vykonajte počiatočné zoradenie a potom postupne zmenšujte vybraté fotografie, aby sa zachovali iba tie fotografie, ktoré majú najviac spomienok. Vyhnite sa uchovávaniu viacerých fotografií súčasne a vyberte snímku, o ktorej si myslíte, že je najviac evokujúca, tá, ktorá najlepšie zodpovedá pocitom emócií. Pri pohľade na to nájdete pocity spojené s obrázkom. Vytvoríte tak to najlepšie z vašej dovolenky, ktoré vás poteší kontrola a predstavenie. Kritériá pre výber fotografie sú veľmi variabilné. Môžete odstrániť fotografie, ktoré sú „technicky“ zlé, tj rozmazané, zle vystavené alebo zle zarámované. Pri výbere sa však bude počítať predovšetkým intenzita pamäte oživenej obrázkom, aj keď fotografia obsahuje nedokonalosti.

Maskovacia páska, tak jednoduché použitie!

Rámujte a vystavujte originálnym spôsobom

Ste jedným z tých ľudí, ktorí nikdy neopúšťajú svoje albumy s fotografiami a nechcú svojich blízkych priniesť po návrate z dovolenky prezentáciu najazdených kilometrov? Neváhajte a vystavte svoje fotografie novým spôsobom. Teší vás, keď na to vaše oči padnú, prinesie dekoratívny nádych do vašej obývačky alebo vašej kancelárie a nepochybne pritiahne pozornosť vašich návštevníkov, s ktorými vás poteší evokovanie spomienky na dobré časy. Môžete sa rozhodnúť pre stenu klasických rámov, ich zarovnanie alebo vytvorenie náhodnejšej kompozície s prvkami rôznych veľkostí. Ale neváhajte sa odlíšiť vytvorením pôvodného nastavenia: v maskovacej páske, naplavenom dreve, háčkovanej bavlne. Použite klipy podľa vášho výberu, aby ste zavesili fotografie, alebo dokonca závesy na klipy pripevnené k stene klincom, zubovou drevenou tyčou, aby ste ich zaklinili k stene alebo ku krbu. Môžete tiež vystrihnúť svoje obľúbené predmety a prilepiť ich na magnet, aby ste vytvorili pekné personalizované magnety.

Veľmi sa nám páči táto myšlienka vystavovania našich fotografií na pohľadnici!

Zobrazte svoje fotografie v 3D

Chcete niečo ešte originálnejšie? Kto sa vzdiali od klasického nástenného displeja, aby sa stal samostatným dekoratívnym predmetom? Na blešom trhu nájdete držiteľa pohľadnice, ktorý si môžete dať na kus nábytku alebo na stojan a pretiahnuť doň svoje obľúbené fotografie z dovolenky. Mobil môžete tiež vyrobiť z tienidla alebo z obnoveného dreva: pomocou niekoľkých drôtov a malých klipov môžete zavesiť svoje obrázky a pozerať sa, ako sa pomaly otáčajú. Ďalším veľmi jednoduchým riešením je nástenná girlanda alebo prechod cez miestnosť, na ktorej si pomocou jednoduchých špáradielok oblečíte svoje obľúbené fotografie. Ak používate ľahký veniec, efekt bude o to slávnejší!

Prečo iba pódiové fotografie?

Dobré pracovné pomôcky

Ak chcete zvýšiť evokujúcu silu svojich fotografií, nasaďte ich ďalšími spomienkami: koncertný lístok, nejaké sušené kvety, malé predmety ... toľko detailov, ktoré znovu vytvoria atmosféru dobrého času a vôle vášho skutočného poetického zariadenia. Zaveste malé kompozície pomocou pinzety na mobil alebo na drôt, striedajte obrázky a malé spomienky, alebo vytvorte malú súpravu, ktorá mieša obrázky, mušle, mini-kaktusy, piesok alebo mapu mesta v ráme - vitrína alebo pod skleneným zvonom.

Skvelý nápad pre domácich majstrov!

Presmerujte svoje fotografie!

Chcete, aby vaše fotografie viac ako evokovali spomienky, aby vás motivovali v perspektíve nových ciest? Prečo nekĺznuť svoju obľúbenú fotografiu na stenu pohára, ktorý bude pôsobiť ako prasiatko a v ktorom budete ukladať svoje úspory pri čakaní na ďalšiu dovolenku? Dosť na zaplatenie zmrzliny, nového dresu alebo letenky do budúcej sezóny!