Komentáre

Urob si svoj dom krajším za menej ako 10 minút, je to možné!

Urob si svoj dom krajším za menej ako 10 minút, je to možné!

Existujú dekoratívne časopisy a potom je tu skutočný život. Keď ich porovnáme, máme tendenciu brať nešťastných. Prečo nie je môj dom taký krásny? Prečo som nemohol nájsť štýl pre svoj interiér? Skrátka, čo majú ostatní doma, čo nemám? V skutočnosti má váš dom všetko, čo potrebujete, aby vyzeralo pekne, stačí vedieť, ako ho vylepšiť. Dobrou správou je, že vás by to nemalo trvať dlhšie ako desať minút. Tu je návrh, ktorý vás presvedčí: postupujte podľa rôznych krokov popísaných nižšie v obývacej izbe. Fotografujte pred / po fotografiách, budete prekvapení.

Unclutter

Najprv sme prehľadní. Pretože existuje život, pasáže a povinnosti, obývacia izba sa napĺňa veľmi rýchlo a hromadí predmety, ktoré sú často zbytočné. Táto pekelná špirála preťaženia sa musí pravidelne zlomiť, aby sa v obývačke našla trochu slobody. Zoberme si príklad knižnice: zbavením kníh, ktoré pre vás nie sú dôležité, vetráte jej police a vytvára tak svetlejšie oblasti. Preplnená miestnosť vizuálne vysiela príliš veľa informácií. Potom môžeme prísť o skutočné krásne predmety, ktoré si napriek tomu zaslúžia byť zvýraznené.

Sťahovať

Toto je krok, ktorý môže vyzerať ako mrhanie, ale ktorý je skôr založený na redistribúcii. Na pohovku si zoberte konkrétny kufrík nábytku ako stolík. V obývacej izbe sa tento stôl používa iba príležitostne, ale má výrazný vplyv na dekoráciu vašej obývačky. Zaberá dôležitý priestor a je pravdepodobne na začiatku špecifického smeru obehu. Na druhej strane máte nočný stolík, ktorý sa vám nepáči. Prečo nenahradiť nočný stolík bočným stolom? Posunutím svojho nábytku znovu objavujete nový priestor a zvýrazňujete nábytok, na ktorého krásu ste možno zabudli.

Pridajte kvety a rastliny

Čo ak je problém s vašou obývačkou tak, že jej chýba len málo života? Na odstránenie tohto problému je riešenie veľmi jednoduché. Jednoducho investujte priestor zelenými rastlinami a kvetmi. Práve ste práve odmietli, a preto musíte využívať nové panenské oblasti. Samozrejme nejde o vrátenie bazaru, ale o pridanie malých farebných nádychov, ktoré navyše prinesú sviežosť a dobrý humor. Vyberte si svoje rastliny podľa ich dekoratívnej kvality, ale aj podľa ich jednoduchej údržby a ich ideálneho umiestnenia. Kytice kvetov sú tiež malé zázraky, aby sa miestnosť stala krajšou. Dajte peknú kyticu tulipánov na svoj konferenčný stolík a objavte okamžitý efekt, funguje to vždy!

Namontujte späť vankúšové poťahy

Ak je vaša pohovka šedá, môžete si myslieť, že jej nahradenie by bolo najlepšou voľbou. Pred prijatím tohto konečného aktu je možné predĺžiť jeho životnosť investovaním do niekoľkých poťahov na vankúše. Tento lacný objekt, ktorý sa dá veľmi ľahko vymeniť, vám umožní zmeniť obývaciu izbu. Opäť si vstrekneme niekoľko striekajúcich farieb a to zmení všetko. Podľa jeho nálady si vyberieme správy, grafické alebo exotické obaly. Spôsob, ako pustiť na ihrisko bez obáv z únavy.

© Cyrillus Vankúš, lacný nápad na výzdobu!

Odstráňte objekty zo skrine

V našich skriniach je toľko vecí, ktoré si zaslúžia byť poprášené. Medzi ozdobnými sviečkami, doplnkovými lampami, svadobným riadom a spoločným obrusom máme niekedy v našich zásuvkách skutočný obchod. A najhoršie? Tieto predmety sú často zabudnuté tým, že nie sú pred našimi očami. Vyberanie vašich krásnych jedál robí z bežného dňa mimoriadny deň a funguje to rovnako dobre pre vázu starej mamy, ako aj pre starú šperkovnicu. Neobmedzujte použitie stolovej bielizne pri zvláštnych príležitostiach, musíte každý deň usporiadať párty.

Prineste do (krásneho) svetla

Na ozdobenie vášho interiéru musia mať vaše izby dojem, že sú zaplavené slnečným žiarením. Existuje mnoho spôsobov, ako si osvetliť svoj domov. Najjednoduchší spôsob je čistenie okien. Znie to hlúpo a napriek tomu čisté okná zlepšujú vonkajšie svetlo. Potom odstráňte všetky príliš záclony a záclony a tie, ktoré vás nechcú chrániť pred opakom. Nakoniec je možné na ozdobenie interiéru použiť aj umelé svetlo. Vynásobíme osvetľovacie body žiarovkami, ktoré prinesú príjemnejšiu atmosféru, a vyberáme pripojené žiarovky, aby boli vždy lichotivé.

© Adriana Calvo Podvozky nie sú prehliadané, dodávajú miestnosti štýl

Čistý

Nakoniec robíme čistenie. Čistý a uprataný dom je vždy krajší!