Užitočný

10 dekoratívnych výziev na zábavu

10 dekoratívnych výziev na zábavu

Niekedy sa nudíme, že nás z tejto apatie nič nedostane. Pri výzve sa však náš duch (a nielen konkurencia) prebudí. Skvelá vec na výzvach je, že sú navyše dostupné vo všetkých oblastiach. Napríklad v oblasti dekorácie je dosť času na naplnenie vašich dní, ale aby sme sa vyhli predávkovaniu, vybrali sme medzi najzábavnejších 10 výziev na dekoráciu.

1 - Vyberte 20 najkrajších fotografií svojho milenca alebo detí.

S digitálnymi sme guľomety za každú cenu. Medzi autoportrétmi, fotografiami pre zábavu a fotografiami z dovoleniek sa počítač zaplní súbormi, ktoré nakoniec skontrolujeme veľmi málo. Zorganizujte rodinný večer a vyberte najkrajšie fotografie, tie, ktoré si zaslúžia byť zarámované alebo v krásnom albume. čas : Niekoľko hodín chichotania a malých sĺz v oku. odmena : Nádherný album na tlač.

2 - Presuňte kus nábytku z jednej miestnosti do druhej.

Rozloženie je kvôli niekoľkým veciam. Dôkaz? Vymeňte iba jeden kus nábytku vo vašej hlavnej miestnosti a uvidíte nový priestor, ktorý máte k dispozícii. To, čo sa vám zdá nemenné, je v skutočnosti iba zvykom pohodlia. Jednoduchá skutočnosť, že premiestnite kus nábytku, vás môže upozorniť na možnú optimalizáciu vašej dekorácie. čas : Menej ako hodinu. odmena : Znova objavte kus nábytku, ktorý sa stal neviditeľným a vykonajte nejaké cvičenie.

3 - Reorganizácia vašej knižnice.

Mnohí veria, že knižnica je iba úložná jednotka ako ostatní, avšak vďaka svojej osobitosti, že sú otvorené a bez dverí, je oveľa viditeľnejšia ako jednoduchý šatník. Prečo nevyužiť tento priestor na vytvorenie malej dekorácie s nulovým rozpočtom? Usporiadaním podľa farieb alebo ako Tetris nenájdete dostatok nápadov pre neobvyklú knižnicu. čas : V závislosti od počtu kníh to môže trvať od 10 minút do 2 hodín. odmena : Nájdite knihy, o ktorých sme si mysleli, že boli určite stratené!

© Double G

Myslite na svoju knižnicu ako na živý obraz.

4 - Položte tematickú tabuľku

Rovnako ako „Takmer dokonalá večera“ si človek dokáže predstaviť výzvu, ktorá by si vyžadovala vytvorenie tematického stola len pre zábavu. Je to spôsob získavania jedál a bielizne, ktoré príliš často nekončia. Je to tiež dobrý spôsob, ako zapojiť deti do zostavenia stola bez toho, aby sme sa sťažovali. Konečne jeme na krásnom stole s dojmom, že sa dostaneme z každodennej rutiny. čas : Menej ako hodinu. odmena : Dobré a krásne jedlo s rodinou.

5 - Vytvorte nové so starými

Každý má doma bezcenný kus nábytku alebo predmetu, ktorý uchovávame pre jeho praktickosť, ale bez ktorého by sme sa veľmi dobre dokázali vyhnúť. Je preto ideálnym objektom na vyskúšanie domácich majstrov bez otrepov. Môže to byť natieranie nôh stoličky, odizolovanie dverí alebo použitie maskovacej pásky na stenu. Výzvou tu je to, čo máte, bez toho, aby ste museli minúť cent. Keď dosiahnete úroveň DIY ninja, môžete mu venovať trochu viac rozpočtu. čas : 1 až 5 hodín. odmena : Nový jedinečný dekoratívny predmet!

6 - Kytice kvetov každý týždeň

Toto je výzva, ktorú by sme mohli mať mesiac ako výzvu alebo oveľa dlhšie, ak sa staneme závislými (budú šťastní kvetinári!). Nikdy by ste nemali podceňovať silu kytice vo výzdobe. Či už ide o farbu, tvar alebo miesto v prostredí, kytica kvetov môže miestnosť transformovať. Vyskúšajte to, budete prekvapení! čas : 5 minút odmena : Neprekonateľné vizuálne a čuchové potešenie.

7 - Vytvorte si vlastné ilustrácie

Keď sa vaše steny zdajú byť príliš smutné, máte na výber medzi nákupom alebo umeleckou možnosťou. Nemusíte byť dizajnérom ani maliarom, vždy máte na dosah ruky ilustráciu. V najhoršom prípade môžete stále používať tlačiareň, ale nič neprekonáva vaše vlastné črty. Namiesto toho začnite s geometrickým predmetom, ktorý sa dá ľahšie kopírovať, ale akonáhle budete spokojní so svojím umeleckým vkusom, vaše steny vám bezpochyby ďakujú. čas : Medzi 10 minútami a 2 hodinami. odmena : Domáce dekorácie na stene.

© Made.com

A prečo nevytvárať svoje vlastné diela?

8 - Urobte si zoznam svojich ozdobných posadnutostí

Každý má svoje ozdobné posadnutosti, predmety, vďaka ktorým sa vám sníva, pretože sú jednou z týchto ikon dizajnu alebo jednoducho preto, že sme ich vždy milovali. Môže to byť kožená klubová stolička, stolík na palety alebo lampa Gae Aulenti Pipistrello. Vytvorenie zoznamu vašich divoko žiadaných predmetov môže byť príležitosťou na zhodnotenie vášho majetku alebo na darovanie nápadov ľuďom vo vašom okolí. Zaujímavé nie ako výsledok? čas : Menej ako hodinu. odmena : Lepšie identifikujte svoj vkus a oznámte tento zoznam tým, ktorí vám chcú dať darček.

9 - Z šatníka vyberte 1 kilogram oblečenia.

Ak myšlienka odloženia vášho šatníka nie je pre mnohých ľudí všeobecne potešením, vyhliadka na dosiahnutie kvóty hmotnosti oblečenia je oveľa povzbudivejšia. Výsledok je však rovnaký, ale v druhom prípade máme oveľa viac zábavy. Nesnažte sa to pochopiť. čas : Menej ako dve hodiny. odmena : Viac vetraná skriňa.

10 - Vymeňte dekoratívny predmet za milovaného

Prečo, ako umelecká knižnica (ktorá vám umožňuje požičiavať si umelecké diela), prečo nevyskúšať výmenu jedného alebo viacerých priateľov s ozdobnými predmetmi? Toto je zaujímavý spôsob, ako vyskúšať nové štýly doma bez toho, aby ste sa vzdali nadmernej spotreby. čas : 5 minút. odmena : Znovu objaví objekt v novom prostredí.