Tipy

Ako vylepšiť tehlovú stenu?

Ako vylepšiť tehlovú stenu?

Máte originálnu tehlovú stenu? Aké máš šťastie! Pretože akýkoľvek dekoratívny štýl, ktorý jej pripisujete, je tehlová stena vždy senzáciou! Svojim reliéfom a nedokonalosťami si kladie svoj charakter a priťahuje všetky oči. Dáme vám všetky naše dekoratívne rady na vylepšenie vašej tehlovej steny ...

1. Hrajte na kontrastochVďaka svojmu surovému debneniu je tehla potešením všetkých milovníkov priemyselného štýlu. A väčšinou je všadeprítomný v podkroviach. Je potrebné povedať, že nie je nič také, čo by dalo priestor a perspektívu. Aby sme sa vyhli predávkovaniu, radi by sme ho používali napríklad v malom dotyku, napríklad na časť steny. Ostatné steny je možné maľovať rôznymi farbami, aby sa dali hrať na kontrastoch. Rovnako ako tento interiér s priemyselným vzhľadom, tehlová stena koexistuje s čiernou stenou a voskovanou betónovou efektovou stenou. Ste viac škandinávsky, český alebo vidiecky dom? Vyzdvihnite svoju tehlovú stenu so susednými stenami v jemných a prírodných odtieňoch!

2. Maľujte tehlovú stenuMáte červenú tehlovú stenu a nepáči sa vám jej surový a honosný vzhľad? Čo tak maľovať, aby vyhovovalo vášmu interiéru? Cihly, ktoré sú natierané bielou farbou, prinášajú do vašej izby nový rozmer a hrajú ju svetlou a kokónovou. Čo dokonale zapadá do interiéru ducha vidieckeho domu. Pridajte nábytok z dreva a prírodných vlákien a voilu! Škandinávske alebo bohémske interiéry môžu maľovať svoju tehlovú stenu v pastelových farbách. Ako ukazuje táto izba s poetickou a romantickou výzdobou, v ktorej tehlové steny evokujú veže rozprávkových hradov! Ako vidíte, tehlová stena je maľovaná a je k dispozícii na želanie pre všetky štýly interiéru!

3. Stavte na dekoráciu stenyAkonáhle ste sa rozhodli pre farbu vašej tehlovej steny, všetko, čo musíte urobiť, je vyzdobiť ju vylepšiť. A nie je nedostatok riešení ... Môžete si vybrať zavesenie veľkého zrkadla, ktoré dá miestnosti hĺbku, alebo si predstavte múr galérie zbieraním dekorácií stien (rámy, plagáty, trofeje ...)! Milovníci priemyselného štýlu môžu vytvoriť efekt street artu kombináciou popových plagátov, starých reklám, kovových plakiet ... Tí dobrodružnejší môžu dokonca použiť svoju tehlovú stenu na inštaláciu svojho bicykla! Pokiaľ ide o milovníkov prírody, môžete sa inšpirovať múrom rastlín, aby ste zavesili veľa popínavých rastlín a pozvali matku prírodu do svojho interiéru ...

4. ZvýrazniteNa vylepšenie tehlovej steny nie je nič ako osvetlenie. Najmä vtedy, keď viete, že tehlová stena (najmä keď je červená) má tendenciu stmavovať miestnosť! Osvetlenie nielenže poskytuje úľavu tehál, ale prináša aj prívetivosť a teplo. Použite svetelný veniec a zaveste ho na rôznych úrovniach (ako je táto inšpirácia), aby ste vytvorili gingetový dekor! Pre modernejšie interiéry môžu postačovať jednoduché reflektory. Čo sa týka lofov, sú podlahové svietidlá ako projektory alebo architektové lampy s nástennou montážou ideálne na to, aby na tehlovú stenu priniesli svetlo a charakter.