Užitočný

8 doplnkov pre dobrý oheň komína!

8 doplnkov pre dobrý oheň komína!

Kto nesníva o dobrom komíne? Otepľovanie ohňom horúcou čokoládou, príjemné rodinné chvíle, vôňa fajčenia dreva ... Mať ohnisko je dobré, vybavenie je ešte lepšie. Rozsah protokolov, firewall alebo rám, tu je 8 doplnkov pre skvelé ohnisko!

Taška na guľatinu, € 20 *, Esschert Design

Hľadáte alternatívu k prútenému koši na prepravu a skladovanie guľatiny alebo malého dreva pri krbe? Pomyslite na tašku na guľatinu! Ľahký a veľmi praktický, vďaka vodeodolnému plátnu sa dá ľahko zložiť a vyčistiť.

Rozsah denníkov, 38,90 EUR *, Wadiga

Namiesto toho, aby vaše guľatiny odnášali vodu von, urobte z tejto rady čistých oceľových guľatín dekoratívny prvok. Usporiadané vedľa krbu, prinesie mu dizajnérsky dotyk a umožní vám mať k dispozícii zásoby dreva na dosah ruky!

Dizajnový čierny elektrický krb, € 639 *, Kamin Klaus

Doprajte si dobrý komínový oheň vo vašej obývacej izbe, aj keď komínová dymová vložka nie je funkčná. S elektrickým krbom je všetko možné. Vyberte si tento čierny model: zaručené priateľské chvíle, menšie upratovanie!

Obloženie krbom z jemného dreva, € 222,09 *, Décoration d'Autrefois

Pre vás sa krb rýmuje so starou oplatkou. Ak nemáte vintage krb, nechajte sa v pokušení dreveným krbom. Pekný spôsob, ako obliecť stenu alebo kachle s eleganciou a baviť sa na strane dekorácie vďaka podnosu!

© Fleur Louis Veľkoplošný firewall, € 99 *, Chemin de Campagne

Ak je krb v krbe otvorený, je lepšie chrániť okolie veľkým dekoratívnym železným firewallom. Pri úplnom výbuchu sa už nebudete báť projekcií a po zvyšok času vám firewall prinesie do vašej obývačky priemyselný vzhľad!

© Fleur Louis Kôš na guľatinu, 49,50 € *, Chemin de Campagne

Pri krbe potrebujete vždy drevo na uloženie dreva. Tento dekoratívny železný kôš urobí zázraky v dekorácii na blší trh. A v lete ju môžete vždy zmeniť na elegantný zásobník alebo stojan na časopisy!

© Fleur Louis Súprava tepaného železa, 92,80 € *, Aubry Gaspard

Na bezpečné spustenie a udržanie dobrého požiaru komína je najlepšie vybaviť ho. Koľa, lopata, poker a kliešte, budete mať všetky potrebné vybavenie pre túto súpravu z tepaného železa. Dekoratívny doplnok so silným charakterom!

© Fleur Louis Vysávač popola, 52,80 € *, Aubry Gaspard

Čistenie krbu nie je nikdy potešením, musí sa pripustiť. Zjednodušujeme tak náš život a investujeme do komínového vysávača. Aký reťazec prepukne bez kladenia otázok! Ak stále váhate so zdobením krbu, je to niečo, čo vám dá nápady! img id = "232852" / Cena nájdená na webe dňa 23.03.2018, zmeny vyhradené na základe komerčných ponúk.