Užitočný

Pred / po: dva salóniky transformované na škandinávske kokóny

Pred / po: dva salóniky transformované na škandinávske kokóny

Chcete zmeniť izbu? Je niekedy ťažké plánovať a premýšľať o celom projekte človeka. Našťastie sú tu návrhári interiérov, ktorí nám pomáhajú! Dôkaz v dvoch veľmi žiaducich projektoch, ktoré Hubstairs navrhol dvom našim šťastným čitateľom ...

Pred / po: veľtrh Kareen

Izba: obývacia izba Rozpočet: menej ako 2500 eur Rozloha: 25 m² Na jednej strane máme Kareen. Kareen kontaktovala tím Hubstairs pre jej show. Obývacia izba, ktorá má pekný priestor (25 m² rovnaký!) Nemá však osobnosť.

Obývacia izba Kareen predtým: mierne tmavá pohovka a prázdne steny Projekt sa ujal Fabio Rodrigues Ferreira, návrhár interiérov v Bordeaux. Vysvetľuje: „Dva pojmy boli dôležité: optimalizácia a pohodlie.“ Pre trendovú a útulnú atmosféru začal Fabio s pestrou paletou pastelových farieb: „Výber farieb bol vyrobený podľa vkusu Kareena pre pastelové farby. Zjemnia obývaciu izbu a zároveň prinesú dynamiku!“

Doska sa odrazila na doske škandinávskej mäkkej inšpirácie Fabio: * takže hladký obeh v obývacej izbe * inštaláciou políc na televíznu stenu, čo šetrí viac miesta ako úložná jednotka, ktorá by mala utesnil priestor - a veľmi dekoratívny! * nástenné svetlá symetricky obklopujú televízor a pekne zdobia steny, ktoré boli dovtedy prázdne *, pokiaľ ide o materiály, tkaniny a drevo, prinášajú pohodlie a príjemnú atmosféru. 3D zobrazenie navrhol Fabio hovorí sám za seba:

Potom: salón Kareen už nie je rovnaký!

Pred / po: Myriamov salón

Izba: obývacia izba Rozpočet: od 1 500 do 5 000 EUR Rozloha: 12,41 m²

Na druhej strane máme Myriam, ktorý kontaktoval tímy Hubstairs, aby ozdobili svoju obývaciu izbu v modernom / škandinávskom štýle s nádychom ročníka.

Predtým: v Myriamovej obývačke chýba trochu svetla Sylvie Gardey, tiež návrhárka interiérov v Bordeaux, premýšľala o svetle človeka!

Inšpirácie Sylvie medzi dizajnom a škandinávskou mäkkosťou „Cieľom bolo vytvoriť teplý vesmír s jemnými a tlmenými odtieňmi, komentuje Sylvie. Biele steny a ozdobné prvky tento priestor rozjasňujú a dodávajú pocit miestnosti viac. Hráme na kontrastoch s časťou tmavomodrej steny, ktorá zase prináša viac charakteru. ““ 3D zobrazenia navrhol Sylvie vám umožní skvele premietnuť:

Modrá stena sa stretáva s tehlovou stenou Okrem hrania farieb na stenách obývacej izby Myriam, Sylvie ponúka ozdobenie vrchnej časti pohovky krásnymi okrúhlymi zrkadlami, ktoré zvyšujú jas miestnosti a zároveň dávajú ilúziu väčší priestor.

Hladko zaoblený salónik V spolupráci s Hubstairs