Tipy

Auréa Déco: od jednoduchých rád pre dekorácie až po transformáciu vášho domu

Auréa Déco: od jednoduchých rád pre dekorácie až po transformáciu vášho domu

Audrey bola pôvodne sekretárkou, ale nebola spokojná so svojou prácou, rozhodla sa ju zmeniť. Pokiaľ ide o jej vášeň, vyškolila sa ako dekoratérka interiéru. Na konci tohto pôsobila 2 roky pre ďalších dekoratérov a potom začala svoju činnosť vytvorením agentúry Auréa Déco, ktorá sa nachádza v centre umeleckej galérie Palladion. V rámci svojho projektu ponúka širokú škálu služieb prispôsobených každému projektu.

© Auréa Déco

Audreyho dekoračná rada© Auréa Déco Môže to byť jednoduchá priama rada: počas rozhovoru doma alebo v obchode zákazník vyjadrí svoje želania, svoj projekt a problémy, ktoré s tým súvisia, a Audrey dáva tipy nápady na výzdobu a vybavenie, ktoré pomáhajú pri výbere farieb a materiálov. Na vytvorenie miestnosti alebo celého domu sa uskutoční prvé stretnutie na definovanie projektu, potom Audrey počas druhého rozhovoru, projektu predstaví náčrt, náladu a plán rozloženia 3D. ktoré môže v prípade potreby zmeniť. Jeho služby je možné prispôsobiť aj profesionálnym priestorom, od jednoduchého človeka po kompletnú prestavbu a na udalosti, ako sú tematické večery alebo svadby.

Člen kolektívu C19© Auréa Déco Ak chcete vykonávať ambiciózne projekty, ktoré vyžadujú veľa zručností, Audrey spolupracuje s inými nezávislými dizajnérmi v rámci vývojového kolektívu C19. Ten kombinuje know-how spoločnosti Audrey, architekta Alexandra Bonavotu, webmastera a produktového dizajnéra Florenta Alandeteho a grafického dizajnéra Pierra-Henriho Escoulanta. Spoločne napríklad navrhli reštauráciu Stephie Et Roméo, ktorá sa nachádza v Castanete, od výzdoby po webovú stránku, čím majiteľovi ponúkli riešenie na kľúč: šetria drahocenný čas.

© Auréa Déco Audrey Escoulan Dekoratér interiérov Toulouse a jeho región Telefón: 0689716471 Mail: contact @ aurea-