Komentáre

Annette: všetko pre váš domov

Annette: všetko pre váš domov

Anne a Jérôme Martinez, obaja zo sveta stavebníctva, sú tvorcami spoločnosti Annette a postupne si vybudovali mnoho vzťahov s remeselníkmi, architektmi a projektovými manažérmi. Nachádza sa v Narbonne a značka má z úplne nových priestorov o rozlohe 800 m² rozdelených medzi showroom a prípravnú plochu.

© Annette Carrelages

Veľmi široký výber dlaždíc a kameniny© Annette Carrelages Annette má veľa referencií, je tu niečo pre každého! Pokiaľ ide o tapetovanie, máte na výber medzi rôznymi formátmi, štýlmi a farbami: matný, lesklý, tradičný, rustikálny alebo dokonca súčasný. Svoju podlahu nechajte zviesť účinkami lešteného betónu, lešteného kameňa, starého kameňa alebo dreva. Ponúkané materiály sa ľahko udržiavajú a majú dlhú životnosť: predpokladá sa všetko, aby sa vám uľahčil každodenný život. Okrem toho je vykreslenie dosiahnuté vďaka rôznym ponúkaným efektom ohromujúce. Trendom je miešať materiály, odvážiť sa miešať!

Koncepcia projektu šitého na mieru© Annette Carrelages Uvažujete o opakovaní vašej kuchyne alebo kúpeľne? Annette vás podporuje pri navrhovaní a implementácii vášho projektu. Po opýtaní sa na váš vkus, váš životný štýl a konfiguráciu miestnosti, ktorá má byť vybavená, váš poradca predstaví produkty, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Vďaka 3D plánom získate presnú predstavu o objemoch a premietnite sa bez problémov do svojho nového interiéru! To isté platí pre usporiadanie vašej novej šatne. Vďaka mnohým partnerom vás Annette vedie tiež k najlepším remeselníkom v závislosti od charakteru vášho projektu. Ak chcete rozžiariť váš interiér, príďte a objavte vynikajúci výber dekoratívnych predmetov: stolné koberce, stoly, sochy, lampy a mnoho ďalších malých zázrakov na vás čakajú!

© Annette Carrelages Kontakt Annette Carrelages, 29 rue Ratacas - ZI Plaisance, 11 100 Narbonne Otvorené pondelok až piatok od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 19:00 04 68 27 20 51 [email protected] //www.annette-carrelages-narbonne com /