Ostatné

5 nápadov, ako sa cítiť na dovolenke doma

5 nápadov, ako sa cítiť na dovolenke domaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aj keď sa zdá, že každý dal slovo na dovolenku, tento rok v lete zostanete doma, už ste sa vrátili alebo ešte neodišli. Ale nepropadajte panike! Či už máte dom alebo štúdio, záhradu alebo mini-balkón, naše tipy na výzdobu spôsobia, že sa zajtra budete cítiť ako ďaleko. Šťastné sviatky u vás!

V nálade prírody? Prinesiem džungľu do môjho domu

Tento rok sa nemôžete ponoriť do divočiny? Priveďte prírodu do svojho domu! Zamilujte sa do zbierky zelených rastlín za nízke ceny, striedajúcich sa tvarov a veľkostí a premýšľajte nad tým, ako si vezmete nejaké závesné rastliny, ktoré vám visia v pozastavení. Keď ste doma, nainštalujte si túto malú džungľu do domu alebo do rohu obývacej izby, aby ste dosiahli efekt mestská džungľa veľmi exotické. Ak máte izbu, doprajte si palmu, banánový strom alebo veľkú exotickú rastlinu, vďaka ktorej budete mať pocit, že ste na dovolenke ... po celý rok. Čítať: Šťastie je v zelených rastlinách

Svoju dovolenku trávim v džungli svojej obývačky

Chceš si leniviť? V obývacej izbe inštalujem ležadlo alebo hojdaciu sieť

Videli ste sa ako legrační na stoličke, popíjajúc studenú limonádu pri sledovaní mora? A prečo neinštalovať ležadlo v obývacej izbe? Alebo ešte lepšie, prečo neinštalovať hojdaciu sieť v dome, aby sa zdriemla ako na dovolenke? So zavretými očami budete mať dojem, že ste zašli ďaleko, veľmi ďaleko ...

Lehátko alebo hojdacia sieť?

Chcete sa potápať? Padám na panoramatickú tapetu

Vybrali by ste si ich, aby ste ich v plnej miere využívali pri rozjímaní o hlbokom morskom dne, namiesto toho, aby ste sa po dlhom pracovnom dni posadili na pohovku? Ak nebudete investovať do akvária XXL (čo je tiež riešením!), Zakryte stenu panoramatickou tapetou alebo obrovským plagátom. Ideálne na meditáciu na pohovke bez obáv z dekompresných zastávok.

Ponorím sa do vzorov mojej tapety

Máte radi exotiku? Padám na sieť proti komárom

Táto hotelová izba na konci sveta vás prinútila snívať, ale nakoniec ste doma, bez akéhokoľvek rozpočtu na premenu svojej izby na ázijský palác? Prečo teda neinvestovať do siete proti komárom, ktorá vás nielen ochráni pred komármi, ale predovšetkým spôsobí, že sa budete cítiť akoby ste sa dostali ďaleko od domova?

Idem spať pod moskytiérou

Chceš byť vonku? Postavil som svoj vonkajší priestor

Po strávení roka obmedzeného na kanceláriu sú prázdniny pre vás obdobím venovaným vonkajšiemu životu. Ak sa nemôžete dostať ďaleko a nemáte to šťastie, že máte záhradu, nezabudnite zariadiť balkón, dvor alebo strešnú terasu? Ak sa pozriete trochu, vo vašom okolí je miesto, do ktorého môžete investovať, napríklad s niekoľkými susedmi, do záhrady, rastlín, bublín alebo na obed vonku! Všetky naše nápady zariadiť úzky balkón alebo vytvoriť zeleninovú škvrnu na vašom balkóne!

Idem do oázy pred domom!