Informácie

Ozdobné doplnky na vrchole organizácie

Ozdobné doplnky na vrchole organizácie

Všimnite si všetkých, ktorí majú pocit, že musia vždy hľadať všetko v štyroch rohoch domu! A ak by nakoniec prijatie nejakých chytrých predmetov (bez zanedbania ozdobného aspektu) mohlo vyriešiť otázku a uľahčiť váš každodenný život? Stena pekných kabátových háčikov, priehradka na odkladanie kánonov, moderná tabuľa alebo dokonca organizátor dizajnérskeho stola sa zoznámia s krásnym a praktickým doplnkom, vďaka ktorému sa stanete skutočnou hlavou organizácie.

Listová tabuľa vs Pegboard

Dosky boli obľúbené už niekoľko sezón a nie je to len kvôli ich modernej a rafinovanej estetike. S malými písmenami, ktoré sa dajú bodnúť po jednom, sa tabuľa stáva pripomienkou, ktorá nemôže byť viac dekoratívna. Oveľa menej praktické ako písanie nákupného zoznamu ručne, udeľujeme vám ho, ale oveľa originálnejší, nie? Pegboard je inšpirovaný perforovanými stolmi, ktoré sa zvyčajne používajú v garážach, takže máte vždy po ruke všetko. Vyrobené z dreva, sprevádzané košmi, policami alebo dokonca háčikmi, je nainštalované v dome bez akýchkoľvek falošných poznámok.

© Dizajnové listy / Malá Anana

Nástenný organizér

Usporiadateľ steny je nepochybne spojencom všetkých kancelárií. Navrhnutý ako plot, často ponúkaný s niekoľkými doplnkami (držiak na listy alebo časopis, háčiky, držiak na ceruzky, klipy atď.), Jednoducho pripevňuje alebo sa opiera o stenu. Potom zavesíme naše inšpirácie, naše stretnutia, naše listy, naše týždenné alebo pracovné materiály ...

© ENOstudio / Ferm Living

Stena háčikov na kabáty

Nemusíme o tom nevyhnutne premýšľať, a napriek tomu je upevnenie série háčikov na kabát na tú istú stenu skutočným dobrým nápadom na usporiadanie života celej rodiny. To je často vo vchode, že je to najužitočnejšie, pretože visí kabáty, klobúky a samozrejme tašky (ručné, plavecký bazén, počítač ...). V dreve alebo zlatej kove, zarovnané vedľa seba na dosiahnutie veľmi usporiadaného výsledku alebo usporiadané sem a tam na zničený efekt, teraz je len na vás!

© Muuto / Ikea

Odkladací priestor

Nevyhnutné príslušenstvo pre vstup, odkladací priestor má nový vzhľad. Viac dizajnu, ale aj múdrejší, dostane - v závislosti od vybraného modelu - vaše kľúče, šatky, vašu poštu, nákupné zoznamy a niekedy dokonca aj priestor na umiestnenie malej zelenej rastliny na ozdobný dotyk. Nakoniec, niektoré majú tiež zrkadlo, ktoré je užitočné pre posledné zmeny v mejkape a kaderníctve pred tým, ako prejdete dverami.

© Umbra / La Redoute Interiors

Do kancelárie

Usporiadanie pracovného priestoru často pomáha pri usporiadaní vašich nápadov. Na to stačí prijať držiak na ceruzky, ktorý sa skladá z niekoľkých kvetináčov, a do poriadku usporiadať všetky veci, ktoré každý deň používate. Rovnako praktický organizátor stola - zložený z otvorov a zárezov rôznych veľkostí na uloženie vášho zariadenia - vám umožní mať všetko na dosah ruky.

© Ferm Living / Menej a viac

V kuchyni

Šetrí čas tým, že je organizovaná, to sa tiež deje v kuchyni! S kvartetom grafických dosiek zavesených na mosadznom háčiku alebo dokonca s organizátorom pracovnej dosky (v ktorom sa posúvajú nože, riady a doštičky), sa varenie bez pocitu ohromenia stane detskou hrou!

© Golden Biscotti / Joseph Joseph

Zobrazovací panel Cork

Korkový panel modernizovaný spoločnosťou Cyrillus sa stáva okrúhlym a zobrazuje sa v pastelových odtieňoch. Už teraz neváhame na chvíľu, aby ste ju zavesili vo vchode alebo v kuchyni, aby ste pripinuli malé poznámky! Vo Ferm Living je korok tentoraz pokrytý bavlnenou tkaninou so škvrnitým vzhľadom. Pokiaľ ide o spodnú kovovú časť, môžete tam zmagnetizovať všetko.

© Ferm Living / Cyrillus

Skladovanie textilnej steny

Aby sme ušetrili priestor bez zanedbania organizačnej stránky, zamierime rovno smerom k úložisku textilnej steny. Ak sú niektoré zobrazené s niekoľkými vreckami pre úprimnú praktickú klasifikáciu, iné, napríklad náš obľúbený zo Sukhy, majú dokonca bodkované čiary, aby sa nikdy nemýlili s usporiadaním každého kuchynského náčinia.

© Ferm Living / Sukha

Stojan na šperky

Už vás nebaví rozviazať zamotané náhrdelníky každé ráno, nájsť iba jeden náušnicu a nedostať ruky na prsteň, ktorý ste nosili včera? Pred spaním si na posteľnú bielizeň alebo na poličku do kúpeľne položte stojan na šperky, na ktorý zavesíte všetko. Ľahké, však?

© Shlomit Ofir / Makk Design

Multifunkčné príslušenstvo

Multifunkčné príslušenstvo, ktoré sa má umiestniť na stôl alebo pripevniť na stenu, je tiež z hľadiska organizácie skutočnými spojencami. S niekoľkými priehradkami, ktoré sú zmagnetizované alebo pripnuté, vybavené háčikmi, ktoré majú byť namontované ... sú početné kompozície a estetika je vždy elegantná.

© House Doctor / Hartô