Tipy

Dom puzzle, aby sa tí najmenší obsadili

Dom puzzle, aby sa tí najmenší obsadili

Tu je pekný darček na Veľkú noc, vkĺznuť do veľkého čokoládového vajíčka alebo aby sa počas prázdnin deti starali. Najmladší budú radi, keď zostavia rodinnú fotografiu alebo portrét jedného zo svojich bratov a sestier, a tie staršie sa môžu dokonca podieľať na tvorbe logických dielikov!

Materiál

- 9 drevených kociek (borovica alebo breza) so stranou 4 cm (v obchode pre domácich majstrov alebo v hračkárstve) - rodinná fotografia v štvorcovom formáte 12X12 cm vytlačená na strojovom papieri - biele lepidlo a kefa- kefa - Nožnice, rezačka alebo papierový skalpel - Rezacia podložka - Odmerné pravítko - Ceruzka

© Fleur Louis Rozpočet: menej ako 15 eur Trvanie: 1/2 hodiny

Fázy

1. Vytlačte fotografiu vo formáte 12X12 cm. Ceruzka Trace 4 x 4 cm.

© Fleur Louis 2. Strihajte pozdĺž línie pomocou nožníc, remeselníckeho noža alebo skalpelu.

© Fleur Louis 3. Zadnú časť každej fotografie natrite lepidlom pomocou kefy. Potom ich naneste na každú kocku. Dobre pritlačte na hrany a rohy, aby ste dosiahli perfektnú priľnavosť. Nechajte ho úplne vyschnúť.

© Fleur Louis

Nakoniec

A tu to máte, vaša domáca skladačka je pripravená! Nebojte sa okoreniť cvičenie zložitejšou vizuálnou závislosťou na veku dieťaťa. Môžete dokonca použiť rôzne tváre kociek na zostavenie niekoľkých fotografií, a tak zvýšiť náročnosť. Ak chcete získať viac „hotového“ darčeka, môžete svoju hádanku ponúknuť v malej škatuľke alebo si dokonca vyrobiť látkové vrecko na prepravu.

© Fleur Louis Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojich úspechov prostredníctvom našej stránky Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!