Informácie

5 vecí, ktoré treba urobiť absolútne pred Veľkou nocou

5 vecí, ktoré treba urobiť absolútne pred Veľkou nocou

Deti umierajú, aby dostali vajíčka zo záhrady a dom potrebuje trochu čerstvé? Našťastie sa Veľká noc blíži a je čas začať vyrábať ozdobné doplnky, ktoré sú rovnako prchavé ako poetické. Tu je našich 5 obľúbených aktivít na prípravu veľkonočných sviatkov!

Vytvorte peknú veľkonočnú girlandu

Papierové girlandy, ktoré sú detinsky jednoduché, zdobia stenu v dvoch fázach, tromi pohybmi. Na Veľkú noc sa zdobili králičími hlavami, mrkvou, zdobenými vajcami alebo malými kurčatami, ktoré vystrčili hlavy z ich škrupín. Stačí nakresliť a vystrihnúť vzory z hrubého papiera a potom ich pripevniť k provázku pomocou malých otvorov, pásky alebo klieští na kreslenie. Pre tých menej inšpirovaných sú na internete dokonca modely, ktoré si musíte jednoducho stiahnuť a vytlačiť na svojej stolnej tlačiarni!

© 123famille.com Krásny veľkonočný veniec na objednávku na 123famille.com

Ozdobte strom ... Veľká noc

Vedeli ste, že v Nemecku boli veľkonočné stromy takmer také populárne ako vianočné stromčeky? Vo Francúzsku, ktorý je stále málo známy, si zaslúžia byť súčasťou našich malých sezónnych rituálov na ozdobenie domu. Stačí si kúpiť kvetinárstvo z vŕby, slivky alebo čerešní z kvetinárstva alebo ich rezať v záhrade pre šťastných a urobiť veľkú kyticu, na ktorej zavesíte drevené alebo papierové ozdoby. , Milujeme to!

© So Many Paris Nemecká germánska tradícia, ktorá sa má okamžite prijať!

Očakávajte výzdobu stola

Rovnako ako o Vianociach je lepšie začať premýšľať o dekorácii vášho stola pár dní vopred, aby ste si počas tradičného veľkonočného obedu oslnili svojich hostí! Či už padnete na vrchol so škrupinami vajec, papierovými dekoráciami alebo pastelovými farbami, dôležité je predvídať! Naše nápady na dekor plný sviežosti a poézie

© PTAKEasy veľkonočné ozdoby pripraviť vopred! Výukový program na ptak-ptak.com

Vyrábajte koše na lov vajec

Aká by bola Veľká noc bez tradičného poľovačky na čokoládové vajíčka? Aby bol tento okamih ešte magickejší, prekvapíme deti peknými košíčkami vyrobenými s láskou. Ak najodvážnejší dokážu ušiť handru alebo plsťové koše, môžu si ich pospíchať aj z kartónových kelímkov, vreciek zo sulfátového papiera alebo listov oranžového papiera, ktoré sa navinú na kužele ako mrkva!

© Emilie sans chichi Pekný látkový kôš, ktorý vám umožní nasledovať tutoriál Emilie sans chichi

Pripravte si malé darčeky pre blízkych

Veľkonočné sviatky sú každoročne skvelou príležitosťou na stretnutie ako rodina, na pozvanie priateľov a súcit so susedmi. Tak prečo si nevšimnúť čas na to, aby si urobil svoj malý dotyk pre našich blízkych? Podľa jeho súčasných želaní začíname vyrábať domáce čokolády, zdobené poháre, ručne maľované vajíčka, čokoládové lyžičky alebo malé kytice jarných kvetov. Veselé Velikonoce!

© Mon Ampersand Výukový program tejto ultra-elegantnej skrinky je na stránke monampersand.blogspot.fr