Komentáre

Zorganizujte si v záhrade hon na poklady

Zorganizujte si v záhrade hon na poklady

Hľadanie pokladov ... Len povedzte tieto pár slov a oči tých najmenších sa rozžiaria šťastím! Ako urobiť poklad, ktorý urobí dojem? Aké stopy by ste mali rozptýliť vo svojej záhrade? Aké sú triky smerujúce k vzrušeniu detí? Objavte tajomstvá úspešného hľadania pokladu!

Robím skutočný pirátsky poklad!

Všetci filibuséri to vedia: žiadny poklad bez hrude hodnej mena! Ak chcete vytvoriť svoj vlastný, zakryte kartónovú krabicu hnedými papierovými uterákmi, ktoré upevníte pomocou lesklého lesku. Iluácia starého dreva bude perfektná! Potom získajte veľa falošných zlatých mincí z maskovacieho obchodu, ktorý budete mať vo svojom kufri. Trocha navyše: ľudská polystyrénová lebka a gumové hadi, kúpené v obchode s vtipmi! Úspešný hon na poklady vyžaduje jeho dávku adrenalínu ...

Získajte svoje návody na vytvorenie peknej drevenej truhly plnej pokladov!

Skryl poklad vo svojej záhrade!

Tu sa všetko hrá! Poklad pochovajte pod tenkou vrstvou pôdy v časti vašej záhrady, ktorá sa nebojí detí. Bolo by škoda obetovať drahocenné ruže! Potom odošlite tucet papierových kariet, na ktorých budete mať predtým napísané stopy vo forme hádaniek. Postaráte sa o to, aby ste zmerali úroveň obtiažnosti navrhovaných hádaniek podľa veku účastníkov. Ak sú stopy roztrúsené v záhrade, neváhajte pridať sem a tam prvky pirátskej výzdoby: tu plnený papagáj, plastovú šabľu, tu kompas atď. Hľadanie pokladov vo vašej záhrade teraz môže začať.

Je ťažšie nájsť hádanky alebo ich dešifrovať?

Vediem hon na poklady!

Majte na pamäti, že vzrušenie detí bude na svojom vrchole! Čo je viac elektrizujúce ako a hon na poklady v záhrade pekne vyzdobené pre túto príležitosť? Preto je lepšie dohliadať na veci a hľadať pomoc niekoľkých dobrovoľných rodičov. Ideálny pomer je 5 detí na dospelého: umožňuje vytvárať tímy, z ktorých každé je pod dohľadom zodpovednej osoby. Napriek týmto opatreniam môžete mať prekvapenie: vzrušenie je nákazlivé, dospelí majú prekvapivú tendenciu upadnúť do detstva!

Ak chcete všetko vylepšiť, neváhajte a dôkladne zahrajte pirátsku dekoračnú kartu!