Tipy

10 detailov pre lepšie organizovaný domov

10 detailov pre lepšie organizovaný domov

Snívame o tom, že budeme doma organizovaní, a napriek tomu vidíme zakaždým, keď sa naše ubytovanie vôbec nepodobá tomu, v čo dúfame. Uisťujeme vás, že to nemusí byť nevyhnutne vaša chyba. Organizácia domu si skutočne vyžaduje investovanie minima. Príležitosť predstaviť vám 10 objektov, ktoré sa zdajú byť detailami detailov, ale ktoré môžu zmeniť všetko v perspektíve lepšie organizovaného domu.

1 - Uzavretý kôš špinavého prádla

Ako už bolo povedané, už sme vedeli lepšie ako obsah koša špinavého prádla. Ak máte to šťastie, že máte práčovňu, nepohodlie je menšie, ale keď je kôš uprostred kúpeľne, je to vízia hrôzy (bez preháňania). Vedeli ste, že všetko, čo potrebujete, je kryt na koši, ktorý to všetko opraví? Nielenže skrýva beztvarú hromadu, ale tiež sa vyhýba medziprostoru, keď kus odevu prechádza cez okraj koša, často kvôli neopatrnej osobe.

2 - Veľký podnos

Pokiaľ ide o upratovanie, neexistuje 36 riešení. Často musíte ísť tam a späť, napríklad medzi kuchyňou a jedálňou, aby ste na svoje miesto umiestnili všetko, čo bolo narušené. Riešením, ktoré sa nemusí nevyhnutne obmedzovať iba na riad, je veľký podnos. Nezanedbávajte tento objekt, ktorý môže naraz priviesť späť dvadsať pohárov do kuchyne alebo do celej firmy zaoberajúcej sa farbením v malej izbe. Má tiež tú výhodu, že zaberá iba malý priestor, skrátka má všetko!

3 - Tabuľa

Môže to mať veľa podôb: niektoré si vybrali možnosť bridlicovej farby na dvere, iné uprednostnili umývateľný stôl na chladničke. Jeho vzhľad nemá v pozadí malú dôležitosť, na čom záleží, je jej viditeľnosť (celá rodina musí mať prístup k nemu) a jej veľkosť (musí byť schopná obsahovať veľké množstvo informácií). Tabuľa je nevyhnutná, aby ste si všimli chýbajúce produkty, schôdzku so zubárom alebo telefónne číslo školy.

4 - Recyklačný kôš

Pretože recyklácia sa stala morálnou povinnosťou, je nevyhnutné mať na tento druh úlohy vyhradený priestor. Aj keď samotný recyklačný kôš nie je znečistený, spôsobuje nepríjemný dojem z poruchy, keď nie je vhodný. Našťastie dnes existujú komerčne dostupné nádoby špeciálne upravené na triedenie. Sú praktickejší, atraktívnejší a umožňujú lepšiu organizáciu, prečo ich pripravujete?

© Brabantia Dobre skrytý odpadkový kôš, lepšie organizovaný dom.

5 - Kľúčenka

Ako vieme, že náš dom si vyžaduje lepšiu organizáciu? Napríklad, keď hľadáte kľúče po dobu 30 minút vo vašej domácnosti. Takáto vec by sa nemala stať. Ste na výber, aby ste si nechali kľúče (zásuvka, odkladací priestor, krabica alebo dokonca jednoduchý hák), ale je isté, že potrebujete kľúče.

6 - Skrinka na obuv

Upratovanie v nedeľu často vyžaduje, aby si rodina vyzdvihla topánky roztrúsené v niekoľkých izbách. Problém s cestujúcou obuvou spočíva v tom, že bývajú opustené tam, kde si ľudia vyzúvajú topánky. Usporiadaný dom má vo vchode vždy kabinet na topánky, kabinet na topánky, ktorý vás upozorní, ak svoje papuče, sandále a dažďové topánky neskladujete správne.

7 - Štítky

V organizovanom dome je všetko zaznamenané. V kuchyni vieme, čo obsahujú poháre. V šatníku nezabudnite minútu nájsť šatky. Každý môže zistiť, kde sa na kancelárskej polici nachádzajú daňové priznania. V kúpeľni okamžite dostanete ruky na aspirín. Čo je spoločné? Štítky, ktoré sú zárukou dobrého skladovania a šetria drahocenný čas.

8 - Skladovanie pod posteľou

Aj keď sa štvorcové metre počítajú v dome, nemôžete si dovoliť nechať prázdne priestory, ktoré by vás mohli zachrániť pred mnohými situáciami. Úložný priestor pod posteľou sú spojencami tých, ktorí chcú usporiadať svoj domov, pretože sú ľahko prístupní a ich úložná kapacita je veľmi dôležitá. Môžete tam dať topánky, posteľnú bielizeň, oblečenie mimo sezónu atď.

© La Redoute K dispozícii je ešte viac miesta, keď je posteľ veľká.

9 - Koše na zemi

Aj keď ich možno obviňovať z toho, že sú všetci chytení, koše na zemi môžu byť veľmi užitočné, najmä ak máte deti. Ospravedlnenie, že nie je možné upratovať, pretože sa nedostanú do úložiska, už nefunguje. Rodičom to robí radosť a dom je oveľa príjemnejší, keď už viac neriskujete na hračky.

10 - Akákoľvek škatuľa

A keďže hovoríme o kontajneroch, nezabudnite na najjednoduchšie z nich, na krabicu. Úložný priestor v krabici nemá žiadne obmedzenia, ak dodržujete niekoľko zásad. Náš box prispôsobujeme obsahu (netreba mať obrovský box na batérie) a vždy ich označujeme (pozri kapitolu 7). Iné ako to, box je kľúčom k akejkoľvek organizácii, tak pusť!