Informácie

Dekoratívny výber pre Zen a prírodnú atmosféru

Dekoratívny výber pre Zen a prírodnú atmosféru

Snívate o zenovom interiéri a prírodných dekoroch? Módne doplnky, škandinávsky nábytok, suroviny a jemné farby: Vybrali sme si prírodnú výzdobu, ktorá musí ľahko transformovať dom na útočisko mieru. Blow, dekor bude dobre.

Prirodzené pozastavenieV prútených, ratanových, bambusových, papierových, zmesových rastlinných vláknach ... Nezáleží na tom, pokiaľ je suspenzia svetlá, svetlá s prirodzeným vzhľadom. Táto nevyhnutná dekorácia Zen tlmí svetlo a zmäkčuje vzhľad stropného svetla, čo dostatočne zmení atmosféru obývacej izby!

Škandinávsky bufetŠkandinávsky trend ovláda zen a prirodzenú atmosféru na dosah ruky. Bez váhania prijímame nábytok, ktorý je ľahký a praktický, počnúc návrhárskou bočnicou: biela, drevená, nízka, aby bol výhľad jasný, a chodidlá pre vzdušný vzhľad. Vložíme tam obrusy alebo sviečky, podľa potreby ich pretransformujeme na bar alebo do knižnice!

Rastlinný koberecAby sme do obývačky pridali prirodzený nádych bez toho, aby sa to komplikovalo, obliekame vegetatívny koberec s rustikálnym vzhľadom. Bambus pre elegantnejší štýl, mäkká noha pod nohami, kokos pre surový a ultra odolný vzhľad, jeho svetlá farba ozdobí. Obzvlášť ak ide o doplnky alebo biely nábytok v zenovej atmosfére!

Kabelka na lanoNa lane alebo na ratane tieto pekné obálky vítajú hostí okolo konferenčného stolíka, transformujú sa na mini-stoly pre deti ... alebo postele pre mačky. A pre tých, ktorí cítia DIY dušu, sme sa rozhodli pre domáce riešenie prilepením stočeného lana na starú pneumatiku.

Zelené rastlinyKto hovorí, že prírodná dekorácia hovorí, že zelené rastliny! Zasadíme ich do celej obývacej izby a prispôsobujeme ich odrodám. A aby sme ešte viac zdôraznili prirodzenú a zenkovú stránku dekoru, vsunuli sme ich do zmesi kvetináčov v jemných farbách ... alebo tkaných košov slúžiacich ako kvetináč, posledná obľúbená ozdoba pre amatérov.

Ratanové kresloAj ona sa vracia na scénu dekorácie. To je skvelé, pretože ratanové kreslo je kráľovnou zenu a prírodného interiéru. Vyberáme skutočné kreslo alebo niekoľko stoličiek, ktoré sa spoja s pohovkou alebo inými mäkšími kreslami. Ideálny mix? Ratanový nábytok (alebo trstina!) So škandinávskym nábytkom v jemných farbách.

Drevená lavicaRučne alebo priemyselne vyberáme drevo zo surového dreva, aby sme vylepšili jeho prirodzený vzhľad. A táto malá lavica, ktorá sa stala nevyhnutnou, sa prispôsobí všetkým obývacím priestorom, na konci pohovky alebo ako ďalšie sedadlo, vedľa krbu alebo pod oknom. Môže sa dokonca zmeniť na konferenčný stolík pre originálnu dekoráciu! Nie je to miesto? Vyberáme verziu konferenčného stolíka ...

Surové úložiskoĎalším trendovým a všestranným dekoratívnym doplnkom: koše, koše alebo truhly vám umožňujú ukladať (alebo maskovať) všetky predmety v show: detské hračky, časopisy ležiace okolo, plnú rezervu atď., Pretože salónik Zen je uprataný salónik ! A bez ohľadu na tvar, pokiaľ sú materiály surové, prírodné, svetlé.