Komentáre

Zelený dekor v kuchyni

Zelený dekor v kuchyni

Aké zelené odtiene si vybrať? Ako maľovať steny? Aké textúry kombinovať so zeleným príslušenstvom? Všetky odpovede na vaše otázky týkajúce sa zeleného varenia sú tu. Na konci tohto článku určite nájdete červený koberec v hlavnej vlajke roku 2017.

Aký odtieň zelenej zvoliť?

Hoci Pantone zvolil zeleň (chlorofylová zelená) ako farba roka, nebojte sa od nej odchýliť výberom zelených odtieňov, ktoré sú menej honosné. Všimnite si, že verdigris ide všade, že tmavo zelená harmonicky vynikajúco harmonizuje s limetkovou zeleňou a že mandľová zelená môže stáť sama o sebe. V každom prípade môže byť dobré kombinovať farby! Miešanie viacerých odtieňov vám umožní hrať sa so svetlom a nebude sa nudiť!

Jemná a krehká farba tejto tapety Farrow & Ball zdôrazňuje kuchyňu

Zelené steny do kuchyne

Aj keď chcete zelenú kuchyňu, môžete tiež ísť natrieť jednu, dve, tri alebo dokonca štyri steny. K dispozícii máte niekoľko možností: * Maľujte stenu jediným odtieňom zelenej. * Maľovanie steny alebo viac 3/4. Ideálne, ak máte veľa stropov. * Maľujte silné vlysy vo výške kuchynského nábytku (jedálenský stôl a pracovná doska) * Maľujte podstavec. V takom prípade je dôležité, aby tmavá farba bola nanesená na spodnú časť steny a svetlejšia na hornú časť. * Stick tapety s botanickými, lesnými alebo exotickými výtlačkami.

Jediná stena natieraná svetlozelenou farbou prináša do kuchyne jemnosť a vyrovnanosť!

Zelené kuchynské doplnky

S kuchynským príslušenstvom choďte aj na zeleno! Riad, sklo alebo keramika, riad, domáce spotrebiče, stoličky, stoličky, smeti ... Neváhajte a hrajte si na textúry, najmä preto, že všetky zelené odtiene idú dokonale do ľahkého dreva, nehrdzavejúca oceľ a mramor. Nenechajte sa zbaviť svojich modrých a žltých kuchynských doplnkov, ktoré veľmi dobre fungujú so zelenou farbou. A výsledok? Prírodná atmosféra v kuchyni vás núti variť dobré, zdravé a chutné pokrmy.

Stoličky vyladené do zelene kuchynského nábytku a voily!