Informácie

Nápady pre inštaláciu canisses v záhrade

Nápady pre inštaláciu canisses v záhrade

Známymi delikátami chodníkov, ktoré vedú na pláže atlantického pobrežia, zatienením stredomorských terás alebo samotnými dekoratívnymi prvkami na exotických ostrovoch, sa teraz vo všetkých záhradách pozývajú kankúše. Maskovať stenu, oplotiť, zatieniť alebo chrániť zeleninovú záhradu ... Make canisses, prírodný alebo PVC, najlepší spojenci vášho vonkajšieho priestoru.

Prírodné kantíny: ľahké a ekologické

Existujú rôzne druhy canisses, ale najznámejšie canisses sú ty vyrobené z jemných alebo rozdelených trstín, zostavené drôtom. Ekologické a ľahko recyklovateľné tieto canissy obdivované na exotických ostrovoch umožňujú zakrývať pohľad estetickým a (takmer) prirodzeným spôsobom. K dispozícii je tiež prútená verzia, tiež spojená s drôtom. Upozorňujeme, že prútené vetvy sú viac-menej pravidelné, a preto medzi nimi viac-menej tesné: prekrytie je preto menej účinné. Nech už hľadáte akýkoľvek druh prírodnej trstiny, môžete ju ľahko nájsť v obchodoch, predávajú sa v kotúčoch rôznych veľkostí a od 2,50 EUR za meter štvorcový. Uisťujeme vás, že sú nainštalované rýchlo a ľahko. Sú však dosť krehké a ich životnosť je obmedzená na niekoľko rokov.

Prútené prírodné palice sa krásne integrujú do výzdoby záhrady.

PVC kanvice: robustné a zatemnené

Malé novinky na trhu: PVC canisses! Tieto plastové tyče sú zostavené z nylonovej nite a sú 100% čierne. Takže sa rozhodnite pre túto verziu, ak chcete oplotiť záhradu. PVC canisses, ktorá je silnejšia ako v prírodnej verzii, je ošetrená proti UV žiareniu a vysoko odolná voči poveternostným vplyvom. Nájdete ich v niekoľkých farbách: zelená, biela, bambus ... A za rozumné ceny.

PVC kanvice majú silnú silu zatemnenia a sú k dispozícii v rôznych farbách.

Palice obliecť múr

Pekné a ekologické prírodné canisses môžu byť ideálnou možnosťou maskovania neatraktívnej vonkajšej steny alebo, ak nie, kompletného zakrytia všetkých častí steny. Prírodná podoba sa hodí do záhrady bez toho, aby upútala pozornosť. Okrem toho ho môžete veľmi dobre maľovať farbou podľa vášho výberu vhodným náterom pre exteriér. Skvelý tip na zdobenie vášho exteriéru za veľmi malý rozpočet!

Canisses môžu byť inštalované na nízkej stene na dokončenie.

Palice vytvárajú odtieň

Vďaka svojim viac alebo menej pevným stonkám prepúšťali prírodné canisses niekoľko lúčov svetla a vánku. Sú preto ideálnym doplnkom na streche pergoly alebo verandy, aby vytvorili záhradu v tieni. Ich odtieň vám bezpochyby pripomenie sladkosť života na terasách južného Francúzska. Zamyslite sa aj nad tým, aby pri bazéne vytvorili určitý tieň. Veríte sami pri mori!

Nainštalujte canisses na pergolu vytvoriť odtieň.

Palice vytvoriť v záhrade trochu súkromia

Bambusové, prútené alebo PVC canisses vás tiež chránia pred zvedavými očami. Pozdĺž balkónového plotu alebo na plote v záhrade sú canisses efektívnym riešením, vďaka ktorému je vaša terasa alebo vonkajší priestor intímnou, odľahlou a skrytou oblasťou od vašich susedov. Môžete tiež použiť pre vytvárať žalúzie rozbaľovať a rozbaľovať sa podľa vašich predstáv, alebo dokonca vyrábať plávajúce závesy v bohémskej atmosfére.

Na záhrade alebo na balkóne nič podobné canisses neobmedzuje videnie.

Inštalácia canisses do zeleniny náplasť

V záhrade alebo na zeleninovej záhrade prírodné canisses rešpektujú svoje prostredie a rešpektujú povahu miesta. Ak chcete oplotiť a označiť zeleninovú náplast alebo výsadbové plochy, rozhodnite sa pre prútené canisses, ktoré prepúšťajú vzduch a slnko. Môžete tiež odkloniť svoje canisses a prinútiť ich, aby sa šplhali na vaše rastliny. Zelená, pekná a nízka cena!

Krátke canisses na ochranu kvetu rohu? Nádherný nápad!