Užitočný

Aké dekorácie nad posteľou?

Aké dekorácie nad posteľou?

Po výbere čela postele sa objaví nová hádanka „v špeciálnej miestnosti“: ale čo mám dať vyššie? Tapety, zelené rastliny, police, rámy alebo odklonené predmety, prehľad najmodernejších nápadov, ako obliecť svoju stenu eleganciou a jednoduchosťou.

Skvelé tkanie

Tkanie stien, inšpirované boho štýlom, sa etablovalo ako vlajková loď vo viac ako jednom interiéri. V spálni sa často koná ako veľká maľba nad posteľou. Vyrobené z prírodných vlákien, macramového štýlu alebo veľkej pastelovej vlny pre väčšiu originalitu.

© House Doctor / Urban Outfitters

Jedno alebo viac zrkadiel

Zrkadlo má túto schopnosť byť schopný sedieť všade, kde to považuje za vhodné. V spálni si to obzvlášť ceníme vo verzii XXL nad posteľou alebo v zložení niekoľkých malých modelov, napríklad modelov v mosadznej mosadzi vyrobenej v Maroku s rôznymi tvarmi.

© Maisons du Monde

Klasická stena rámov

Pri pohľade na a preskúmané, ale stále rovnako efektívne: stena rámov! A keď sa dokonale vyrovná s čelnou doskou, vyzerá to dobre. Pre rastlinnú atmosféru uprednostňujeme botanické ilustrácie. Pre retro ducha si človek skôr hromadí staré plagáty alebo predné strany novín. Nakoniec fungujú všetky asociácie, takže dajte svoju fantáziu voľnú ruku!

© Ikea

Svetlý

Ak má tradičná lampa umiestnená na nočnom stolíku ešte pred sebou svetlú budúcnosť, platí, že do jej spálne sa v priebehu rokov postupne dostali ďalšie „ľahké“ nápady. Zachovávame napríklad visiace žiarovky, ktoré bežia pozdĺž steny, samotné alebo s ostatnými. V móde na záhrade a teraz vo všetkých izbách v dome vytvára girlanda aj výstavu, ktorá sa raz upevní bez ozdôb nad posteľou.

© Blanc Cerise / La Redoute Interiors

Zvýšená stena

Zdobenie steny nad posteľou si nevyhnutne nevyžaduje nákup ozdobných doplnkov. Dôkaz s týmito jednoduchými geometricky umiestnenými drevenými lištami, ktoré dodávajú energii energiu a dodávajú miestnosti priestor. Ak tu funguje biela karta úžasne, môžete skúsenosť vyskúšať aj tak, že necháte zarážky v ich prirodzenej farbe alebo ich maľujete v pastelových alebo hlbokých odtieňoch.

© Becquet

Zelené rastliny v džungli režime

Mnohé rastliny sú známe svojimi čistiacimi cnosťami a ideálne sa inštalujú do miestnosti. To je dobré, pretože trend mestskej džungle nenapadol iba obývaciu izbu a kuchyňu! Umiestnené v štyroch rohoch miestnosti alebo vystavené na poličke ako „zelená“ čelo, prinášajú do miestnosti skutočný dekoratívny nádych. Milujeme to!

© Urban Outfitters

Pod oknom

Nie je to najviac feng shui, ale napriek tomu sa inštalácia postele pod oknom spálne zdá byť zrejmá pre mnohých milovníkov dekorácie. Za vytvorenie dekorácie je potom zodpovedný pohľad (na strechách, na vidieku, na záhrade). Keď nemáte čo robiť, je to okamžite jednoduchšie, však?

© Linvosges

Načítaná tapeta

Čo keď jednoduchá roleta tapiet urobí z steny, ktorá hostí posteľ, jedinečnú? Ak chcete dosiahnuť vysoko dekoratívny výsledok, odporúčame vám iba vybrať model, ktorý upúta pozornosť. Buď podľa farby, ktorá sama o sebe vytvára tón, alebo podľa vzoru, okolo ktorého sa potom skladá dekor miestnosti. Kvetinový, grafický alebo dokonca trompe l'oeil, je len na vás!

© Hookedonwalls

Krásne naplnené police

Poličky pripevnené nad posteľou, určené skôr na dekoráciu ako na skladovanie, sú skvelým nápadom na vytvorenie veľmi osobnej atmosféry. Jednu alebo viac surovín, či už ide o surové alebo biele nápoje, štýl knižnice alebo neštruktúrované, vytvorte podľa potreby. Po inštalácii stačí iba zasunúť zelenú rastlinu, pekné vázy, knihy, rámčeky alebo vaše cestovné spomienky.

© Today / Mimmistaaf

Unesené objekty

V izbách hotela Henriette, v 13. obvode Paríža, sa majiteľka Vanessa Scoffierová staví na výzdobu stien, v ktorých je umiestnená posteľ predmetov odklonených od ich hlavnej funkcie. Ak sú dvojité dvere natreté v jasne modrej farbe dostatočne ľahké na opakovanie doma, zachováme si aj myšlienku starej koženej matrace položenej tak, aby sa stala čelom. Akonáhle je posledná nainštalovaná, nemusíte na stenu pridávať nič iné, aby ste ju obliekli.

© Hervé Goluza - Hotel Henriette