Tipy

Odvažujeme sa žltnúť v miestnosti!

Odvažujeme sa žltnúť v miestnosti!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete dobre spať v miestnosti, často do nej odporúčame vkladať zenové farby: variácie modrej, pastelové, jemnú zelenú ... Ale prečo nepridať dotyk žltej, žiarivej a stimulujúcej farby pre radostné prebudenie? Vysvetlíme, ako integrovať túto teplú farbu do vašej izby!

Maľujete svoju izbu na žltú?

žltá dekorácia miestnosti ? A prečo nie! K dispozícii je 50 odtieňov žltej: citrónová žltá, piesok, med alebo horčica, bledá alebo žiarivková, ideme od tónických tónov k jemnejším a pastelovým odtieňom ... Každopádne žltá farba dodá vášmu veselšiemu vzhľadu. miestnosti, a dá vám dobrú náladu, akonáhle sa prebudíte. Odporúčame vám však, aby ste celkový vzhľad nevyzerali tak, že 4 steny pomaľujete žltou farbou. Je lepšie staviť na časť steny, základňu, čelo postele alebo vytvoriť vzor na stene (prúžok, trojuholník ...). Najmä preto, že žltá ide dokonale s ostatnými farbami! V kombinácii s modrou, sivou, čiernou alebo ružovou dodáva priestor osvetleniu a vytvára skutočný vzhľad dýchanie vo vašej výzdobe. Musíte tiež vedieť, ako ju používať rozumne v závislosti od svetla: časť žltej steny smerujúcej na sever bude jasnejšia ako žltá na juh!

Bledožltá stena, ktorá v spálni spája jemnosť a veselosť.

Žltá bodkovaná v dekore

Vibrujte svoj interiér dotyk žltej vo vašom príslušenstve: - žlté posteľné prádlo na vytvorenie prekvapenia - žltý a biely koberec zebra na spodku postele pre prebudenie plné radosti - záclony v jemných zlatých alebo horčicových odtieňoch - žlté grafické vankúše - obrázky s dotyk žltej na rozjasnenie - atypický stĺpik žltej lampy - žltý medailón alebo hojdacia stolička na hojdanie dieťaťa alebo na prečítanie knihy ... zvýrazní váš dekor! Žltá tiež ide veľmi dobre suroviny : kameň, betón, drevo atď. Aj preto sa často predkladá v škandinávskom štýle. Ratanové kreslo maľované žltou farbou v rohu, stôl zarámovaný v dreve ... Môžete tiež hrať viac dizajnu tým, že maľujete iba spodnú časť výklenku, kus nábytku alebo výklenok: žltá je ideálna na osvetlenie temné rohy!

Žltý koberec alebo kreslo nezaberie viac svetla!

Žltá skôr v izbe pre dospelých alebo pre deti?

Oboje! ako žltá je dynamická farba , okamžite premýšľame o jeho použití v detskej izbe pre jeho veselosť, najmä v kútiku hry! Žltá - zmiešaná farba - je tiež vynikajúcou alternatívou k modrej a ružovej farbe v škôlke. Vedeli ste, že žltá propaguje komunikácia ? Svoje miesto si nájde v kancelárskych priestoroch, čím ho spríjemní a privíta. Môžete tiež rozžiariť detskú izbu tým, že spodnú časť stien vyfarbíte žltou farbou, čím sa vytvorí šumivý základný efekt. V spálni pre dospelých, žltá prebudí dekor a prináša slnko do miestnosti v každom ročnom období. V kombinácii s tmavo šedou alebo čiernou dodáva elegantnú stránku. Pre vitamínový vzhľad je miestnosť oblečená v bielej a žltej farbe a pre jemnejšie a ženskejšie menu budeme hrať na pasteloch. Všetky štýly sú povolené! Takže, pripravení sa opovažovať za žltú?

Žltá platí pre mladých i starých: žiadny dôvod, prečo by ste si ich mali nechať ujsť!Komentáre:

 1. Geffrey

  Je pozoruhodné, že tento vzácny názor

 2. Aza

  ÁNO, táto správa je zrozumiteľná

 3. Juma

  Je mi ľúto, ale myslím si, že sa mýlite. Pošlite mi e -mail v PM, povieme.

 4. Kigagar

  Podľa môjho názoru sa mýli. Som si istý. Musíme diskutovať. Napíš mi v PM, hovor.Napíšte správu