Komentáre

6 nápadov, ktoré vám pomôžu vybrať alebo vylepšiť vašu kuchyňu

6 nápadov, ktoré vám pomôžu vybrať alebo vylepšiť vašu kuchyňu

Splashback je okrem ochrany vašich stien pred projekciami hlavným dekoratívnym hráčom v kuchyni. Takže ak už viac nepodporujete toho, kto vás sprevádza každý deň, je čas to zmeniť alebo dať trochu človeka. Drevo, laminát, nehrdzavejúca oceľ, farby, nálepky, objavte 6 nápadov pre moderné potlačenie, lacnú a ľahkú inštaláciu.

Dobrá práca s farbou

Už vás nebaví táto krivka v béžových a datovaných dlaždiciach? Rozlúčte sa! Vďaka farbám špeciálne navrhnutým pre tento druh renovácie dodajte svojej kuchyni nový vzhľad. Malý rozpočet, ale veľa času, pretože pustenie sa do tohto typu práce si vyžaduje dôkladnosť a trpezlivosť. Niekoľko základných krokov, aby ste nezmeškali svoj výstrel: * starostlivo umyte staré dlaždice * naneste podkladovú vrstvu, ak to vyžaduje zvolená farba * aplikujte jeden alebo dva nátery farby podľa potreby * nechajte schnúť a zabráňte kontaktu s ňou voda po dobu najmenej desiatich dní Na farebnej strane je výber pomerne obmedzený, ale my sme radi, že ide o tmavú čiernu, ktorá vylepšuje nábytok.

© Leroy Merlin

Štylizovaná laminovaná krivka

Oceňovaná laminátová pochva, ocenená jej dostupnými nákladmi a praktickou implementáciou, je na vzostupe. A to je nepochybne vďaka množstvu vzorov a efektov existujúcich materiálov, ktoré v posledných rokoch získali srdce milovníkov dekorácie. Grafický štýl chevron dodáva energiu a dodáva miestnosti úplne iný vzhľad. Ale tiež vie, ako sa milovať, keď preberá vlastnosti lešteného betónu, bridlice, brúsenej nehrdzavejúcej ocele alebo dokonca bieleho mramoru. Citlivé na teplo, všimnite si však to isté, že dizajnéri kuchyne zakazujú laminát za plynovými varnými doskami.

© Leroy Merlin

Drevená krivka

Pre mäkkú a prirodzenú atmosféru priamo zo Škandinávie sa obráťte na drevenú kuchyňu. Zvolená v blond farbe, prináša dotyk tepla a modernosti. Ideálne pre úspešný výsledok je zmena pracovného plánu súčasne, aby bolo všetko harmonické. Aj keď sa to z estetického hľadiska veľmi cení, drevená obálka nie je vždy ľahko čistiteľná a vyžaduje pravidelnú údržbu. Premýšľajte o tom skôr, ako začnete.

© GOAL

Nálepky s efektom cementovej dlaždice

Začať s obnovou dôveryhodnosti v skutočných cementových obkladačkách je trochu ako prekážková dráha. Okrem rozpočtu (sto eur za m2) si to často vyžaduje demontáž vysokého nábytku a mať na sklade niektoré vážne predstavy o domácich majstrov, aby ich bolo možné položiť a chrániť. Druhé riešenie, ktoré máte k dispozícii, ak ste spadli pod jeho kúzlo: nálepky s autentickými výtlačkami. Nie je potrebné prelomiť existujúce dlaždice, priamo prilepujete svoje štvorcové nálepky. Ak vás obťažujú iba určité dlaždice, môžete sa tiež rozhodnúť pokryť iba tie. Za pár eur prinesú ten malý dotyk, ktorý vášmu interiéru chýba.

© Ambiance Sticker

Dosky z nehrdzavejúcej ocele

Rovnako ako profesionáli! Dizajn a nadčasovosť, nerezová kuchynská vložka proti striekajúcej vode môže byť inštalovaná v mžiku oka a predovšetkým má tú výhodu, že sa ľahko čistí. Hygienický, odolný proti teplu, vlhkosti a korózii, je nepochybne veľká investícia, ktorá vydrží v priebehu času. Ak to veľa dizajnérov kuchyne ponúka na mieru, má to samozrejme cenu. Potom zostáva riešenie panelov, ktoré majú byť pripevnené vedľa seba, oveľa lacnejšie (dosky sa kupujú v priemere okolo štyridsať eur za m2) a tiež sa ľahšie inštalujú.

© Motex

Adhézny spätný náraz

Ak chcete dať do kuchyne trochu čistoty bez toho, aby ste prešli väčšou prácou alebo jednoducho preto, že ako nájomca nemáte oprávnenie, stavte na lepiacu podložku. Ak prvé verzie pred niekoľkými rokmi nemali charakter, dnes to už zjavne neplatí. Niektoré značky sa tiež špecializujú na tento šikovný povlak a ponúkajú množstvo štýlov: cementové dlaždice, dlaždice metra, mozaiku, biely mramor ... Okrem ekonomického aspektu (počítať s kvalitnými platňami v priemere 65 eur na m2) adhezívne spätné čistenie je predovšetkým veľmi ľahké a môže pokryť obklady, z ktorých ste unavení, v dvoch fázach, tromi pohybmi.

© Inteligentné dlaždice