Informácie

4 nápady na inštaláciu ľahkého veniec v spálni

4 nápady na inštaláciu ľahkého veniec v spálni

Dekoratívny predmet a svetelný zdroj má svetelný veniec vo svojej taške viac ako jeden trik na osvetlenie priestoru štýlovo. Ten bude brilantne spať v útulnom prostredí, aby sa cítil ako v kokon. Zamerajte sa na štyri jednoduché, ale efektívne alternatívy pre inštaláciu tohto svetelného prvku v spálni.

Svetelný veniec na rám a zvýraznenie

Ľahký veniec, často zavesený na stenách, môže vyjsť z rámov na ... lepšie rámovanie určitých priestorov na jemné zvýraznenie. V spálni svetelný veniec prekresľuje obrysy rámu postele a vytvára nad romantickým prostredím romantickú atmosféru alebo sprevádza sladké sny plné mágie tých najmenších. Ak to nie je rám postele, môže to byť knižnica alebo dokonca okno. V detskej izbe vytvorí zavesenie niekoľkých svetelných girland na strope vznešený efekt hviezdnej oblohy!

Farebný papierový veniec na ozdobenie stien spálne s gaiety!

Strunové svetlá vo forme slov alebo zvierat

Pre najmenších alebo veľkých snívateľov používame svetelnú girlandu na kreslenie na steny. Ľahký a flexibilný, ktorý sa dá prispôsobiť tak, aby vytváral geometrické symboly, zvieratá alebo prírodné tvary. Veľký oblak, malá ryba, hviezda, srdce ... V tomto grafickom nastavení zostáva jedinou hranicou vaša fantázia! Svetelný veniec je upevnený pomocou malých klincov alebo spojovacích háčikov na osvetlenie priestoru a slúži ako nočné svetlo. Pozvánka na sen, ktorý pokračuje a pokračuje, aby do spálne priniesla nádych poézie.

Ľahké girlandy ideálne na sprevádzanie nocí najmenších!

Ľahké girlandy ako premiešané v spálni

Teenageri radi zbierajú fotografie, pohľadnice, plagáty alebo kresby na steny svojej spálne. Strunové svetlá sa môžu medzi týmito fetišmi prepracovať a vytvoriť tak jemnú scénu. V detskej izbe môže byť svetelný veniec použitý ako ukážka jeho prvých fotografií. Malé špáradlá na bielizeň alebo lepiace pásky vám potom umožňujú zavesiť požadované vizuálne prvky bez poškodenia stien miestnosti.

Foto stena, áno, ale svietiaca foto stena: trikrát áno!

Svetlé nádoby s girlandami pre útulnú spálňu

Ďalšou alternatívou na zdobenie miestnosti so svetelnými girlandami je umiestniť ich do priehľadnej nádoby. Sklenený povrch (alebo imitácia) odráža svetlo a znásobuje svetelný efekt. Takto môže nádoba džemu, váza alebo šalátová misa nájsť svoje miesto vo vašej miestnosti a vytvoriť tak príjemnú atmosféru. Pre ešte väčšiu originalitu môžete ozdobiť svetelnou girlandou ešte neobvyklejšie objekty, ako je klietka pre vtáky! Nechajte svojho obnoveného ducha hovoriť!

Ozdobu svojej izby nikdy nezasiahnite pár hviezdami!