Užitočný

8 pohoviek, 8 štýlov

8 pohoviek, 8 štýlov

Modrá zamatová pohovka vypchatá pre teplý štýlTáto pohovka, zdobená zamatom, kombinuje štýl a pragmatizmus. Je to napriek tomu pohodlné mäkké písmená, Iste, obstojí v skúške času a režimov absolvovania. Musí v obývacej izbe alebo v hosťovskej izbe.

Šedá rohová pohovka pre priemyselný štýlNič lepšie ako šedá rohová pohovka sublimovať kus priemyselného štýlu. Ak je navyše podľa vášho uváženia reverzibilný, vyhrali ste všetko: vpravo alebo vľavo, je len na vás. Klasický a elegantný, hodí sa tiež do akéhokoľvek štýlu dekorácie.

Elegantná a elegantná čierna pohovka pre moderný štýlTrochu špinavá, čierna má ďalšie výhody ...

Biela pohovka pre klasický a nadčasový štýlNa pochybách? Rozhodnite sa pre obyčajnú bielu a konvertibilnú pohovku, aby ste sa mohli ubytovať s priateľmi prichádzajúcimi na poslednú chvíľu. Klasické modely majú priamo na svojich nohách rovné čiary a bez falošných tónov. Nemôže pokaziť.

Krytá pohovka Chesterfield pre recyklovaný štýlV posledných rokoch slávna pohovka Chesterfield zabudne na kožu a bezohľadne ju nahradí tkaninou, mäkšou a jemnejšou vrstvou, ktorá sa ľahko zmestí do interiérov. Neprepadajte panike: stále zachováva všetky svoje jamky, aby neprišlo o pohodlie.

Posteľná bielizeň a ratanový gauč pre prírodný štýlPosteľné pohovky v našich obývacích izbách ešte nedokončili mäkké oči. Zdobené drevené alebo ratanové konštrukcie, zázraky bielizne.

Pohovka s pohovkou pre neobvyklý štýlA prečo nezrušiť kódy? Originálne ako pohovka, lehátko nie je o nič menej pohodlné! Tento moderný nábytok je veľmi moderný, napríklad pred klasickou pohovkou alebo v rohu knižnice.

Elegantná pohovka pre škandinávsky štýlPo škandinávskej sedačke sa škandiánska pohovka hrá so svojimi súčasnými líniami, aby sa zvyšok nábytku v obývacej izbe začervenal. Všeobecne malé a kompaktné, nezaberajú veľa miesta, ale prinesú veľa štýlu.