Ostatné

Celkom modrý vzhľad v kúpeľni

Celkom modrý vzhľad v kúpeľni

Prečo je modrá vhodná do kúpeľní?Tyrkysovo modrá, polnočná alebo pastelová modrá : všetky odtiene modrej sú vhodné na usporiadanie a dekoráciu kúpeľne. V závislosti od zvoleného odtieňa táto farba prináša do miestnosti jemnosť alebo pepř.

Modrá ide dokonale s drevom, cementom alebo kamenina. Je však nepochybné, do čoho spadať celkový modrý vzhľad, pod hrozbou predávkovania tejto farby čoskoro! Musíte mať len správne kombinácie, aby ste mali modernú kúpeľňu:

  • S modrými stenami: preferujte priehľadnú podlahu, kachľovú alebo drevenú. Pre priemyselnejší štýl je leštená betónová podlaha dokonale modrá, ak sa rozhodnete pre pomerne číry betón. Môžete tiež spojiť modrú stenu s odrazom v dlaždiciach metra, ktorá kombinuje retro a modernú stranu.
  • S cementovými dlaždicami: veľmi moderné v posledných rokoch, cementové dlaždice dávajú trochu retro pocit kúpeľne. Vyberte si veľmi jednoduchú bielu kachľovú sprchu, vaňu alebo umývadlo.
  • S modrým nábytkom: ďalším riešením je mať vo vašej kúpeľni modrú farbu bez toho, aby ste ju preháňali. Elektrická modrá márnosť, modré police alebo dokonca modrá vaňa na hranie originálnej karty umožňujú modernú kúpeľňu.

Vyhnite sa celkovému morskému vzhľaduV interiérovej výzdobe celkový vzhľad nikdy nie je dobrý nápad. Modrá kúpeľňa Neznamená to premenu vašej kúpeľne na obrovskú dovolenku.

Morský vzhľad môže byť inšpiráciou, ak ju budete používať striedmo. V modrej kúpeľni sa vyvarujte gýčových predmetov, ako sú falošné bóje zavesené na stene alebo sochy škrupiny. Uprednostňujte niekoľko objektov s malým dotykom. Môže to byť sprchový záves námorného štýlu, háčiky s háčikmi na zavesenie uterákov a županov, kamienková podlaha, kúpeľňové doplnky ako mydlo alebo zubná kefka s podobným vzhľadom retro námorník.

Stručne povedané, morský štýl v modrej kúpeľni je áno, ale v malých dotykoch.

Základy v modernej modrej kúpeľnipre moderná modrá kúpeľňa, je potrebné mať nejaké predmety ako dekoráciu. Je lepšie mať túto farbu v kúpeľni malým dotykom než odvážiť celkový vzhľad. Tu je neúplný zoznam:

  • modrý kôš na bielizeň : veľmi moderné textilné koše na bielizeň nezaberajú veľa miesta a ľahko sa dajú preniesť do práčovne. Moderná kúpeľňa sa dokonale hodí k modrej alebo námorníckej tlači o polnoci.
  • sprchový záves námorného štýlu: Chcete sa opovažovať o morskú vzhľad svojej kúpeľne? Začnite inštaláciou sprchového závesu pre námornú tlač.
  • modrá kúpeľňa: osušky, župany, protišmyková podložka na vystúpenie zo sprchy alebo vane ... Ak chcete do kúpeľne pridať modrú farbu, stavte sa na bielizeň do kúpeľne!
  • modré úložné jednotky: Či už ide o márnivú jednotku alebo poličku, modrý nábytok môže do vašej kúpeľne priniesť moderný alebo retro dotyk. Tmavomodrá bude moderná, kačacia modrá alebo tyrkysová prinesie celku viac vintage nádychu.
  • modré kúpeľňové doplnky: modrý hrnček na hlinené riady na zubné kefky, mydlo, dávkovače mydla, odkladacie boxy na bavlnu alebo kozmetické výrobky ... Tieto predmety, ktoré sa nachádzajú vo všetkých kúpeľniach, vám umožňujú pridať niekoľko dotykov modrá sem a tam.