Komentáre

Výukový program: skladanie uteráka v tvare veterného mlyna

Výukový program: skladanie uteráka v tvare veterného mlyna

K narodeninám môjho synovca som si chcel túto príležitosť pripomenúť. Pripravil som mu dobré medové madeleíny, slúžil vlažne - je to vždy lepšie - na peknom, farebnom stole. Tiež som uložil zložené uteráky v tvare veterného mlyna. Svojou jasnou farbou okamžite upútali jeho pozornosť. V konečnom dôsledku sa budú používať skôr ako volanty pre imaginárne pretekárske vozidlá, ako sa používajú na ich primárnu funkciu. Ale čokoľvek, dôležité bolo potešiť ho. A zdá sa, že to fungovalo úžasne! Aby ste si túto vreckovku mohli doma zložiť, tu je 13 krokov, ako získať pekný veterný mlyn za menej ako 2 minúty.

Fázy:

1. Otvorte uterák a umiestnite vnútro lícom nahor.

2. Zložte 4 rohy uteráka smerom k strednému bodu.3. Ohyb mierne zložte tak, aby ste pred sebou mali štvorec.

4. Premiestnite hornú hranu k stredu záhybu, pozdĺž imaginárnej čiary, ktorá rozdelí váš štvorec na 2 rovnaké časti.

5. Zopakujte postup so spodným okrajom záhybu.

6. Otočte svoju postavu o 90 stupňov, ktorá teraz vyzerá ako obdĺžnik. Obdĺžnik musí byť umiestnený svojou výškou na zvislej osi.

7. Zložte hornú hranu nad imaginárnu vodorovnú čiaru uprostred obdĺžnika.

8. Zopakujte operáciu so spodným okrajom.

9. Nájdite rohy vnútri obdĺžnika a vytvorte malé trojuholníky, ktoré smerujú von a umiestnite ich do rozložených riadkov.

10.… Jeden doprava…

11.… Jeden hore…

12.… Jeden doľava…

13.… Jeden dole…

Váš veterný mlyn je teraz hotový! Na oslavy narodenín, večery s priateľmi ... vždy nájdete zábavné využitie. A prečo to neurobiť, aby vaše malé dieťa bolo obsadené úplne novým volantom závodného automobilu!