Informácie

6 spôsobov, ako rozdeliť obývaciu izbu na vytvorenie spálne

6 spôsobov, ako rozdeliť obývaciu izbu na vytvorenie spálne


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Máte peknú obývaciu izbu, ale nemáte spálňu? Čo keď rozdelíte obývaciu izbu na vytvorenie spálne, o ktorej snívate? Ako vytvoriť dva oddelené priestory v miestnosti bez väčšej práce? Prišli sme za Nathalie, odborníčkou tesárstva Lapeyre, ktorá už odpovedala na otázku „ako založiť svoje štúdio, keď príde jej dieťa“, aby ju mohla zdieľať najinšpiratívnejšie riešenia ... Dobré správy, existuje veľa možností na rozdelenie priestoru pri jeho optimalizácii!

Riešenie č. 1: pozastavené priečky

Vaša obývacia izba je príliš malá na to, aby postavila stenu a namontovala dvere ... Môžete však zvážiť pozastavené priečky. Posuvné panely môžete otvárať a zatvárať bez straty miesta! Inštalácia je veľmi jednoduchá: stačí pripevniť koľajnice k podlahe a / alebo stropu. Niektoré systémy, ako napríklad odnímateľné priečky, nevyžadujú žiadne vŕtanie na podlahu alebo strop - vďaka zariadeniu na zdvíhanie. Tieto panely môžu byť priesvitné alebo nepriehľadné - pre väčšie súkromie.

Roztok č. 2: sklenené steny

Sklenená stena, jednoduchá minimalistická sklenená tabuľa alebo baldachýn s priemyselnejším duchom, umožňuje oddeliť priestory vašej obývačky charakterom a zároveň vizuálne zväčšiť tieto dva priestory - vzhľad a svetlo cirkulujú a pocit priestoru je neporušený , Ak chcete získať viac súkromia, môžete si nainštalovať záves, ktorý chcete vytiahnuť, keď idete spať. V malom priestore uprednostnite posuvné dvere. Máte radi charakter vrchlíka? Objavte všetky Lapeyreho inšpirácie, aby ste si osvojili ducha umeleckého štúdia v celom dome!

© Lapeyre

Riešenie č. 3: záclony

Nastavenie veľmi jednoduchého riešenia: opona! Nainštalujte tyč - koľajnica je dobrá voľba - na strop cez vašu obývaciu izbu. A voila! Jediné, čo musíte urobiť, je pritiahnuť si záclonu pred spaním. Vyberte si dosť silné zatemňovacie závesy, ktoré vás izolujú od chladu, hluku a svetla. Toto je najúspornejšie riešenie. Nehovoriac o výhode ich zmeny kedykoľvek chcete.

Riešenie č. 4: obrazovka

Obrazovka je veľmi jednoduchá na nastavenie a nevyžaduje prácu. Obrazovka vám umožňuje skryť posteľ - najmä preto, že nízka, ľahko sa skryje - a zároveň vymedzuje oblasti obývacej izby na jednej strane a v noci ostatní. Vyberte si prelamovanú verziu alebo nechajte svetlo prechádzať, aby bola vaša spálňa príjemnejšia. Výhodou? Na prvý pohľad vzbudzuje záujem a pozýva vás k úteku v interiéri.

Riešenie č. 5: priečka v strednej výške

A ak sa rozhodnete pre oddiel s polovičnou výškou? To vám umožní správne oddeliť obývaciu a spaciu časť bez zníženia objemu a bez toho, aby sa zabránilo cirkulácii svetla. Bonusová myšlienka: čelo postele sa dá použiť ako priečka s polovičnou výškou! Posteľ a jej čelo sa harmonicky izolujú otočením chrbta v obývacej izbe.

Riešenie č. 6: modulárne skladovacie systémy

Konečné riešenie, ktoré vám nielenže umožní vytvoriť dva oddelené priestory v obývacej izbe, ale tiež vám prinesie ďalšie úložisko - a nikdy nehovoríte nie! Musíte si predstaviť hromadu krabíc alebo policových regálov, do ktorých sa zmestia police, zásuvky alebo dokonca šatníkové skrine. Tento systém umožňuje svetlo a zároveň znižuje hluk z obývacej izby.Komentáre:

 1. Sarpedon

  You are one of the few who writes really well

 2. Renato

  Skvelý nápad a včas

 3. Ararg

  Veľmi vtipná odpoveď

 4. Pandareos

  It also worries me about this issue. Giving Where can I read about this?

 5. Matthieu

  In it something is. Now everything is clear, thank you for the help in this matter.Napíšte správu