Komentáre

Ako si vybrať štýlový nočný stolík?

Ako si vybrať štýlový nočný stolík?

Skutočný doplnok k vašej posteli, nočný stolík je jedným zo základných kusov nábytku v spálni. Spravidla sa v ňom nachádza pekná nočná lampa, pár kníh, poháre alebo šperky, ale aj všetky vaše zvyčajné bric-a-brac, ktoré chcete mať po ruke, dokonca aj uprostred noci.

Rovnako ako u každého kusu nábytku je potrebné si vybrať nočný stolík ktorý zodpovedá štýlu vašej izby, ale je tiež praktický. S redakčnou radou si budete môcť vybrať perfektný nočný stolík ak ste uprostred svojej spálne!

Vyberte si nočný stolík podľa veľkosti miestnostiPokiaľ ide o posteľ alebo komodu, je potrebné si vybrať nočný stolík ktorých rozmery zodpovedajú vašej miestnosti.

Nočný stolík je praktický kus nábytku, ktorý sa dá použiť ako ďalšie úložisko. Ľahko prístupný, nemal by zaberať príliš veľa miesta, inak to ovplyvní vaše pohyby v miestnosti.

Ak máte malú plochu, je ideálne sa rozhodnúť minimalistický nočný stolík, A nič lepšie ako inštalácia malej škandinávskej drevenej police, zloženej z jednej dosky, vedľa postele. Pripevnený k stene nezaberá žiadnu podlahovú plochu. Minimalistický, umožňuje vám nainštalovať malú nočnú lampu a dať si na ňu okuliare alebo knihu. Môžete sa tiež rozhodnúť pre väčšiu poličku, ktorá sa inštaluje nad čelo postele, po celej šírke postele. Ponúka teda väčší povrch na ukladanie dekorácií a praktických predmetov.

Vo väčších miestnostiach sa môžete liečiť sami. Môžete si tak zvoliť nočný stolík zložený z niekoľkých zásuviek na ďalšie uloženie. Na vytvorenie môžete použiť aj malý stolík alebo konferenčný stolík nočný stolík

Vyberte si nočný stolík podľa svojich potriebOkrem veľkosti vašej spálne je ďalším prvkom, ktorý treba pri výbere zohľadniť nočný stolík je jeho použitie.

Ak potrebujete malý úložný priestor na šperky, doplnky alebo knihy, vyberte si nočný stolík zložený zo zásuviek a poličiek.

Ak potrebujete iba miesto na uloženie pohárov alebo telefónu v noci, môžete si kúpiť malý nočný stolík. Je tiež možné odkloniť poličku alebo stolicu od ich primárneho použitia, vytvoriť minimalistický nočný stolík

Vyberte si nočný stolík podľa dekorácie svojej izbyRovnako ako akýkoľvek kus nábytku, ktorý kupujete, je dôležité vziať do úvahy dekoráciu miestnosti.

V prípade spálne v klasickom štýle s ľahkým dreveným nábytkom si môžete zvoliť nočný stolík v škandinávskom štýle, Vo forme škatule alebo zásuviek vo svetlých farbách: drevo, biela alebo dokonca šedá. Výhodou tohto štýlu dekorácie je, že je nadčasová a dá sa ľahko spojiť so základným nábytkom, s minimalistickými líniami.

Ak máte radi priemyselnú dekoráciu, tak radšej nočný stolík z čierneho kovu alebo z tmavého dreva. Tieto nočné stolíky sa dajú použiť ako ďalšie úložné priestory, najmä ak sa rozhodnete pre malé úložné jednotky ako nočné stolíky. Aby bol celý príjemný a príjemnejší, nainštalujte na nočný stolík peknú kyticu sušených kvetov alebo nočnú lampu v mosadze.

Vintage štýl je už roky veľmi módny. Nájdete nočné stolíky v štýle vintage v obchodoch s dekoráciami, ale aj lovom na blších trhoch alebo na špecializovaných miestach. Stĺpiky do vlasov, mierne starnuté drevo alebo umelá dyha inšpirovaná dekoráciou v miestnosti vám dodajú retro dotyk.