Užitočný

Umenie využívať každý kút v kuchyni

Umenie využívať každý kút v kuchyni

Ak je priestranná a vzdušná kuchyňa pre mnohých z nás sen, má ju len málo domov. Všetko nie je stratené! S trochou neplechu a veľa odvážnosti sa naučíte využívať každý kút, ktorý je k dispozícii v stiesnenom priestore. Vďaka našim tipom bude vaša malá kuchyňa vyzerať skvele!

Zabudované zázračné riešenie na vytvorenie priestoru v malej kuchyni!

Ak máte malú kuchyňu nedostatok miesta , naučte sa vytvárať! Na dosiahnutie tohto cieľa stačí zručne využiť známy princíp ruských bábik. Inými slovami, jeden kus nábytku môže chytro skrývať druhého, pokiaľ ste zvládli umenie vkladania prvkov. Najúžasnejším príkladom je umiestnenie práčky pod barovým pultom, ako je to tu s týmto úspechom, ktorý nájdete na www.studiodarchi.fr! Tento tip, zvlášť vhodný pre malé štúdiá, by vás nemal zviesť!

Pod touto dômyselnou pracovnou doskou je práčka skrytá, ani nie je známa ani neznáma!

Zložte pre lepšie uloženie v malej kuchyni

Od bicyklov po kempingové stany existuje veľa skladacích doplnkov, ktoré sú súčasťou nášho každodenného života! Tento trend teraz vstupuje do srdca našich malých kuchýň. Ak je skladací stôl, ktorý je zložený na stene, jedným z klasických predmetov, ostatné neobvyklé predmety ovládajú umenie výroby malých rozmerov! Po vysušení misiek sa dá ľahko skladať odkvapkávacia tácka. Cena za vynaliezavosť však patrí do zložiteľného elektronického rozsahu, ktorý vyvinula značka Joseph Joseph. Malá veľkosť vašej kuchyne už nebude ospravedlnením odmietnutia vstupu do kuchyne!

Zamyslite sa aj nad skladateľným príslušenstvom, ako je táto praktická digitálna váha!

V malej kuchyni dávame prednosť multifunkčnému príslušenstvu

Ak je povrch vašej kuchyne zmenšený, vyberte inteligentné náradie, ktoré slúži na niekoľko funkcií. Tým, že sa vyhnete množeniu objektov, prirodzene sa znížite neporiadok vo vašej malej kuchyni , Namiesto kupovania klasického cedníka napríklad investujte do modelu typu všetko v jednom, ktorý obsahuje odmerku, misku a výtok. Budete rozumieť,využite každý roh vašej kuchyne predpokladajme, že je trochu vynaliezavý!

Týchto 9 kuchynských doplnkov je jedným z hľadiska skladovania. Výborne!