Informácie

5 ozdôb nápady s prípadom vína

5 ozdôb nápady s prípadom vína

Idea č. 1: prípad vína ako črepníkaPriamo v duchu súčasných trendov, prípady vína používaného ako kvetináč predstavujú skutočnú bezchybnú dekoráciu (a ekologickú, pretože sú 100% recyklované a majú nulový dopad na uhlík!). Tento tip je veľmi jednoduchý na vykonanie, pretože v prípade vína stačí vysunúť terakotové kvetináče: sukulenty XXL alebo kaktusy XXS, čokoľvek: s nohou alebo bez nej, prípady vína sublimujú všetky zelené rastliny!

Okrem toho, ich svetlé borovicové drevo drahé v škandinávskom štýle, krabice na víno zdobené rastlinami okamžite poskytnú škandinávsky nádych do interiéru obývacej izby.

Idea č. 2: mini zeleninová záhrada v prípade vínaĎalším ekologickým a inteligentným spôsobompoužívať prepravky vína: recyklujte ich a vytvorte mini zeleninovú záhradu na balkóne alebo terase. Šaláty, šťavy, reďkovky, jahody, petržlen a iné aromatické rastliny tu nájdu dostatočnú hĺbku pôdy a prepravky sa dajú ľahko presunúť, aby sa priestor prispôsobil vašim potrebám.

Ale pozor: ak chcete, aby vaša zeleninová záhrada prekvitala bez poškodenia prepraviek vína, je nevyhnutné ich naplniť pôdou:

- pripraviť drevo,
- Vyvŕtajte otvory na spodnej časti škatule na odtok vody,
- pripevnite plachtu, aby sa zabránilo hnilobe,
- Uhly upevnite pomocou konzol z nehrdzavejúcej ocele.

Bude to trvať trochu času, ale za pár hodín pre kutilov budete rýchlo odmenení prvými úrodami!

Idea č. 3: police v prípade vínaPrípady vína doma napĺňajú všetkých domácich majstrov, ktorí si radi vyrábajú svoj vlastný nábytok, a to natoľko, že stále viac obchodov ponúka kufríky vína určené výlučne na toto použitie. Recyklovaná kuchynská polička, ktorá je ideálna na naučenie sa tejto praxe, vám umožňuje vytvárať dizajnérske a personalizované otvorené skladovacie priestory.

Trochu farby na prostriedky z krabíc, dve krásne vrstvy laku na ochranu dreva, pár úderov kladivom a vŕtaním na pripevnenie škatúľ k stene a po niekoľkých hodinách práce sa stanete krásnymi. drevené police čo vám umožní skladovať korenie, potraviny, fľaše alebo riady podľa vášho želania!

Idea č. 4: 100% recyklovaná knižnicaAkonáhle ste zvládli techniku ​​police, všetko, čo musíte urobiť, je začať vyrábať drevená prepravka ! Toto riešenie, ktoré je originálnejšie ako Billy Ikea, vám umožňuje ukladať veľa kníh do každej škatule a modulovať nábytok podľa vašich potrieb a vašej steny.

Ideálne pre nepredvídateľné priestory a pre veľkých čitateľov, ktorí milujú víno!

Idea č. 5: úložný priestor pre detskú izbuČo má vaša budúca dodávka vín Burgundska spoločné s spálňou vášho malého? Ak ste už podľahli dekorácii „vínnej klietky“, odpoveď je zrejmá: fľaše sú pre vás (na konzumáciu s mierou), zatiaľ čo prepravka namontovaná na kolieskach vytvorí skvelú hračkársku hruď pre Loulou!