Ostatné

Miléniová ruža: ako ju prijať?

Miléniová ruža: ako ju prijať?

Pri pohľade a opätovnom pohľade na pódium a na tribúny Maison & Objet bola tisícročná ruža alebo „kremenná ruža“ zvolená v roku 2016 za farbu Pantone. Ak majonéza nezobrala okamžite - často sa stáva, že sa tak stane puzdro so zvolenými farbami - nachádzame ho toto leto v štyroch rohoch ozdobnej gule. Táto prášková ružová farba s béžovou farbou, ktorá sa mierne tiahne smerom k lososu, usadzuje svoje kufre vo všetkých izbách domu. Ani záhrada nie je ušetrená! Prezrite si tie najlepšie nápady, aby ste z neho urobili miesto vo vašej domácnosti.

Maľovanie na stenu

Aj keď si doma osvojíte tisícročnú ružovú farbu, možno nebudete robiť veci ani o polovicu! V obývacej izbe, vo vchode alebo dokonca v spálni, vyberte stenu a rozhodnite sa maľovať úplne v tomto práškovom tieni. Plus: je ľahké ho kombinovať s kačacou modrou, terakotou alebo dokonca sivou farbou. Pokiaľ ide o mosadz, nemôžu žiť jeden bez druhého.

© La Redoute Interiors

Pri stole!

Po návrate slnečných dní cítime naše túžby po letných stolíkoch. Aby sme ich uspokojili, nič ako malá prášková ruža slúžila dvoma spôsobmi. Alebo v bielizni pre domácnosť, obrus a ľahké obrúsky, doplnené bielymi doskami. Alebo v bielej verzii obrusu s jemnými pruhmi posiatymi jemne prasknutými doskami v pastelovej farbe. Bez zabudnutia na zlatý príbor, ktorý im vyhovuje!

© H&M Home / Cyrillus

V detskej izbe

Bez toho, aby spadla na príliš dievčenskú stranu, je miléniová ruža zjavne v spálni pre najmenších. V posteli, polici, pléd, vankúši alebo dokonca v koberci pekne obývajú farby taupe, morskej zelene, modrej alebo dokonca blond farby dreva.

© Bloomingville

Na pohovke

Výber pohovky sa nesmie brať na ľahkú váhu. Vrchol obývacej izby, miesto oddychu a opätovného stretnutia, musí byť príjemné na pohľad. A keďže tisícročná ruža je skutočne farbou okamihu, môžeme padnúť iba za model látky, ktorý ju nosí tak dobre. Malá rada na strane vankúša: odvážte sa kombinovať jednoduché a grafické vzory v koralových a terakotových odtieňoch.

© Maisons du Monde

V kúpelni

Kúpeľňa nevyteká ani z tisícročnej ružovej. Ak má posledný vzhľad čistý a prírodný vzhľad, pastelové obrúsky a koberčeky zlepšujú všetko. Kľúč k úspechu: hrajte striedmo!

© H&M Home / Soedahl

V kuchyni

Máte radi ružovú? Trend „Millennial Pink“ je nepochybne ideálnym dôvodom na to, aby ste sa pokúsili presvedčiť druhú polovicu, aby sa rozhodla pre túto farbu v kuchyni. Ak ovládate umenie presvedčovania, vyberte si priamo lakovaný nábytok so súčasnými povrchovými úpravami. V opačnom prípade skúste šťastie s domácimi spotrebičmi! Chladnička, kuchynský robot, mixér, klavír ... značky ako Smeg, KitchenAid a dokonca aj Aga z neho urobili špecialitu.

© GOAL / Aviva

Posteľná bielizeň

Keď lúče slnka hladia steny a vôňa čerstvo pokosenej trávy parfémuje vzduch, je čas aktivovať režim „jar“ na hlavnej spálni. Za týmto účelom ideme bez obáv na posteľnú bielizeň vypranú, ľahkú a vzdušnú, čo prináša jemnosť a vyrovnanosť. A čo tisícročná ružová farba, ktorá rozsvieti sotva nainštalovanú miestnosť?

© La Redoute Interiors

S dizajnovým kúskom

Millennial pink in furniture, yes. Ako dizajnový kus, ešte lepšie! A to je dobré, pretože toto leto sme rozmaznaní. Aj keď sme nikdy unavení z pohľadom na žiarivú obrazovku Ferm Living, cítili sme tiež, ako sa naše srdce pretekalo, keď sa naše oči prvýkrát dostali na kreslo Arco predstavené spoločnosťou Masquespacio pre spoločnosť Houtique. Nechajte toho, kto si nepredstavuje sám seba uprostred nastavenia Wesa Andersona, zdvihol ruku!

© Masquespacio / Ferm Living

V malých dotykoch

Toto je pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ako ho prijať: staviť na malé doplnky. Napríklad na pohovke sa môžete spoľahnúť na jeden alebo dva vankúše a na kostku angora alebo cashmere. Na stole sme sa rozhodli pre malú lampu a pekný držiak na ceruzky. V jedálni zahráme nesúladnú kartu s ružovým zamatovým kreslom spojeným so škvrnitými drevenými modelmi. A konečne, prečo sa na okenný parapet nesmie množiť práškové vázy rôznych tvarov a veľkostí?

© H&M Home / Bloomingville

V záhrade

Niet pochýb o tom, že sa tento trend nestratí ani na záhrade! Pokiaľ ide o vonkajšie prostredie, samozrejme sa vyhýbame celkovému vzhľadu a dávame prednosť jednému alebo dvom kusom, ktoré spôsobia rozdiel. Z našej strany sme úplne zamilovaní do záhradnej hadice od švédskej značky Garden Glory. Ďalší nápad, ako si na terase urobiť trochu ružového miesta: vsaďte na kreslo Acapulco a dajte trochu záhradného nábytku neutrálnym farbám.

© Garden Glory / Maisons du Monde