Tipy

Záhradný nábytok človeka v 4 lekciách

Záhradný nábytok človeka v 4 lekciách

Moderný a úplne nový záhradný nábytok, ktorý nemusíte meniť oproti minulému roku, je to možné. Tu je najlepší nápad, ako sa tam dostať.

Zdobte záhradný nábytok farbou

Najbežnejšou metódou pridávania farieb do exteriérového nábytku je maličkosť. Najprv sa uistíme, že sme vybrali špecializovaný hrniec na nábytok a predovšetkým špecializovali sa na prežitie vonku, aby sme zabránili premene človeka na katastrofu. Potom vrátime stratený (alebo nikdy) lesk na exteriérový nábytok. Preto neváhajte, či si vyberiete rovnakú farbu pre celý nábytok, alebo si vyberiete dve rôzne, aby sa dekoratívny efekt rozdelil.

Zdobiť záhradný nábytok pomocou šablón

Výhodou prispôsobenia stoličiek, kresiel a lavičiek pomocou šablón je, že tento proces vyžaduje minimálne množstvo práce na dosiahnutie pekného výsledku. Potrebujete príklady, ktorým tomu veríte? Žiadne starosti. Tu má trend s názvom „číslo“ (očíslované) niečo, čo vášmu starému nábytku dá nový, štylizovanejší a modernejší štýl. Potrebujete iba šablóny v tvare čísel (na nákup v supermarketoch alebo na vytvorenie seba) a striekajte farbu, ktorá nás núti. Potom bombardujeme čísla dvoma, tromi, štyrmi číslicami (v závislosti od veľkosti hľadanej grafiky), na naše stoličky, kreslá ... V okamihu, oni berú veľkú ranu mládeže! Zostáva potom odmietnuť myšlienku podľa požadovaného štýlu písania slov, písania listu, vzoru ...

Zdobte záhradný nábytok látkou

Je ťažké uveriť, ale niekoľko prúžkov látky môže niekedy úplne transformovať záhradný nábytok. Ak je to tak, vezmite pekné útržky látky, hladké alebo vzorované, rôzne alebo nesprávne zladené a nakrájajte ich na tenké prúžky. Potom ich omotajte okolo nábytku, akoby ste robili náramok! Potom máte dve možnosti: buď úplne zakrývate operadlo a nohy sedadiel, aby ste maskovali ich farbu alebo opotrebovaný vzhľad, alebo sa obmedzíte na malý dotyk človeka: pekný uzol zviazaný v hornej časti každý spis, pravá noha pre stoličku, vľavo od ďalšej stoličky atď. (všetko sa nezhoduje).

Zdobte záhradný nábytok vankúšmi!

Rovnakým spôsobom, ako zakrývame pohovku plachtou, ktorá zakrýva jej nedostatky alebo opotrebenie, neváhame obliekať záhradné kreslo, čílske kreslo, hojdacie kreslo a vonkajšiu pohovku pomocou vankúše. Tieto textilné doplnky, malé alebo veľké, hladké alebo vzorované, sú skutočne jednoduchým a lacným hrotom, ktorý exteriérovému nábytku dodáva facelift. Nápad? Vyberte si jeden štýl vankúšov (romantický, grafický, bizarný, honosný ...) pre harmonické vykreslenie a vyberte ich formát podľa nábytku, ktorý chcete prispôsobiť. Ak je to čílsky, uprednostníme podlhovastý vankúšový vankúš s lehátkom, ktorý sa viaže, ak je to hojdačka, zakrývame ho množstvom vankúšov, aby sa posilnil útulný vzhľad, ak ide o kreslo, uprednostňujeme veľkorysý a silne mäkký model. Či už v dreve, PVC alebo tepanom železe, v našej službe porovnávania cien nájdete celý rad záhradných stoličiek!